Herpes

Ivanka123321

Počula som že sa na ten herpes zvykne dávať aj pasta...ale neviem ako je to možné ja ten herpes odtrhnem vždy keď tu pastu dávam dole :( čo mi poradíte? koľko dávate tej pasty? a čo mi pomože keď mám už aj tie pľuzgieriky? :( potrebujem sa toho čo najskor zbaviť

RNG

jedine co mozem pridat je citral, ktory je tiez silne antiviralny okrem toho ze je vseobecne antimikrobialny a znacne ucinny proti rakovinam, zialbohu len v anglictine, nemam cas na preklad: ///////////

silenka

kupte v lekarni cajovnikovy olej, stoji tak do 3 eur myslim, rozpustite v nom tabletku vitaminu C a B komplex, a natierajte na herpes podla potreby ale nie velmi casto, tak max 5x za den.

misica

ach boze aj z herpesom mam ho na nose no lepsie povedane v nose a pod nosom vyzera to otrasne a surne potrebujem aby mi to co najskor zmyzlo pomooc

Nicolett

jooj...akurat mi visiel herpes na hornej peree :-(((.este som to nikdy nemala..ako dlho to budem mat??.-(((..co si mam na to dat?

majka_

na zacinajuci sa herpes vraj pomaha "babsky recept": daj lyzicku alebo nozik do mrazaku a ked bude dost chladny, priloz si ho na to miesto, co ta svrbi a kde vidis, ze sa vytvori herpes. malo by to pomoct, zeby sa herpes nevytvoril... tak mi to hovorila aspon kamaratka.

bebe1989

dakujem za rady, ale už sa mi to začalo pomaličky zmenšovať...chvalabohu...a použivam tu mastičku oparstop a užívala som kedysi aj piridoxin, ale zabudla som potom naň nejak, tak som začala zase...už aj herpes sa mi začal hojiť, už tam mam iba chrasty, ale stale to nie je ono...mam chuť si ich otrhnuť, ale viem, že to nie je dobre, nikdy som to nerobila, tak to nerobim ani teraz, radsej počkam...

krpana

ked som este nepouzivala nejaky dobry pripravok na herpesy tak opuch mi vzdy zmizol o dost neskor ako herpes...to budes mat chrasticku a ten opuch tiez potom pomaly zmizne ale bud trpezliva neboj sa...teraz pri pouzivani viru merz a cajovnika mi trva hojenie herpesu tak 8-10 dni...predtym aj dva tri tyzdne naozaj...

alenka

pri kazdom novom herpese je sprievodným znakom zväcsa aj opuch,postupne po dnouch to bude ustopovat s hojenim...na herpes su rozne maste,ale je dobre si to natriet na miesto vyskytu este pred tym ako herpes vznikne,takze ak zacnes mat svrbivy,palivý pocit okamzite to miesto treba natriet bud herpesin mast...alebo vectavir,oparstop,viru-merz mast,thermal herpes krem...a uzivat B kompelex,dospely B komplex forte tablety a pyridoxin a deti obycajny b komplex...Herpes sa vacsinou vyhadzuje ak je organizmus vycerpany,oslabena imunita,nevyspatost cloveka,unava,stres a rozne ine faktory