Herpes

torok

no ja sa väčšinou dopujem B-complexom, Riboflavinom a Cetebe-čkom, celkom rýchlo to potom mizne...a ešte existuje taká vodička z konope, s ňou to je preč tak do dvoch dní približne, ale netuším ako sa volá...a ani Hernadent nie je zlý, no ten je skôr na afty

sanyka151

B-complex forte 3x za den, mastička viru-merz a oparstop mi zaberajú ale nieje to žiaden zázrak. minimálne 5 dni je to škarede. Zubnu pastu si nedávajte v žiadnom prípade. zaschne iba na povrchu ale nevysušuje ani nelieči. Nie je na to vhodná.

zuzahrasok

Ja mam herpes asi 3-krat do mesiaca a max. na co som prisla, je alpa uplne to vysusi a potom si to natieram propolisovou mastickou. Vsetky tie blbosti, co predavaju v lekarni za drahe peniaze, nic z toho mi ani raz nepomohlo a stale to trvalo rovnako dlho.

mackani

Ahoj aj mne sa občas robí herpes na pere. Pomáha B-komplex a takisto aj celaskon. Ja si tam dávam mastičku Herpesin. Herpes za nevylieči za 2-3 dni, ale trvá 9-12 dní. Kúpila som si aj Compeed,ale je to dobrá hovadina a drahé je to jak sviňa. Chcela som aby mi to nebolo až tak vidieť,ale ja som to mala v kútiku pery,takže to vôbec nepriliehalo.

juzzy

cawte mam 14 rokov a kazde dva mesiace sa mi robi herpes neviem co robim zle ale vkuse sa to vracja jak odstranim herpes uplne ale uplne bo mamka mi dava hadiu mast

RNG

Tefal, posilnenie viralnej imunity pomaha proti vsetkym virusom. Pozri na uvedene prostriedky. Treba ich brat viacero a obmienat.

tefal

Takze, na HSV_1 nepomaha uz nic!
Je to na velke ho...
Moje usta su akoby som bola z Kacerova.
Dakujem nasej medicine!

lucko

zdravim.aj ja by som chcel prispiet mojou skusenostou.ja tiez mavam dost casto opary na hornej menej na spodnej pere.pouzivam pripravok kupeny v lekarni je to masticka s vytazkom konope.je to technicke konope a neni v nom THC.a som s nim velmi spokojny.doba liecenia sa mi skratila na polovicu.masticka sa vola OPAREN je to cesky vyrobok .tu je link konkretne na tu masticku co pouzivam ja .a stoji okolo 6 eur. cutishelp.com

Peterpeter

Ja uz desiatky rokov som mal obrovske problemy s herpesom. Ked sam i vyhodil (aspon 3x do roka), tak som bol tyzden a pol mimo, cele telo ma bolelo. Ziadne masticky mi nepomahali, ani lieky. A mozno to je pre vas az velmi zvlastna metoda, prvy krat v zivote mi pomohla jedna vec, a to moc. Jedna babka mi to poradila, a ked mocim, tak aj na prst a s tym si pretriem herpes. Naozaj, to je jedina vec, ktora mi pomaha. Po dvoch/troch dnoch aplikacie (3,4x denne aspon) zrazu po herpese ani stopy. Nechcem nikoho nahovarat na nechutnosti, ale je to jedina vec ktora mi pomohla po desiatkach rokoch.