Herpes

sara

Kúp si v lekárni balzam v tube na pery z čajovníka austrálskeho. Mne pomôže vždy keď to už len začne svrbieť na pere a keď si to s týmto natriem ani sa herpes nestihne vytvoriť. A ak už na pere je tak to rýchlejšie odpuchne.

bebe1989

krpana a za aky čas to asi zmizne???...mam to dost opuchnute asi 3/4 hornej pery a na tom mam ten herpes, ale ten ma teraz tak netrapi ako ten opuch, bo herpes sa mi už začína hojiť

krpana

no moja to aj ja mavam obcas take silne herpesy ze mi tak opuchne papula ze vyzeram dost hrozne...ale to ide s tym to si proste natieraj niecim proti herpesom, ja napriklad pouzivam cajovnikovy olej alebo virumerz z lekarne ten je dobry v zaciatkoch a fakt velmi pomaha ani to tak neopuchne...teraz uz len cakaj..neboj zmizne to musis si to pretrpiet..

bebe1989

ježis...mna teraz netrapi ten herpes, ten zmizne...teraz sa obavam toho opuchu či čo to je...poradte mi...vyzeram ako kačica

newa

Nečakaj žiadne zázraky, chce to len čas. Ja používam mastičku z lekárne Herpesin, rovnako ti môže pomôcť CALCIUM PANTOTHENICUM masť. Trvá to tak 2-3 týždne, kým to úplne zmizne.
Ak sa Ti to bude objavovať viac krát do roka, je potrebné imunologické vyšetrenie, robí sa to hlavne pri oslabenej imunite.

K9

Potier si ho Hojivým zazrakom je to učinna mast na všetko ale max 2X do dna pretože si to precítiš ale herpes je normálna vec čo sa každému stane ale je to zakerna vec pretože raz keď ho maš tak sa ti bude po čase vracať a neda sa tomu zabranit ked tam už ten koren maš..ale zasa ma to vyhody pretože ked maš jednu velku vyrážku nerobia sa ti dalšie alebo keď si chalan necháva dlhe fuzy tiež mu to vstrebáva vyrážky sam tomu nehcapem ale je to tak