Rezanie do krvi - neviem prestat

Príspevok v téme: Rezanie do krvi - neviem prestat
anonym_1756

Dobry den, mam 16 rokov a moj problem znie rezanie do krvi... Trva to uz takmer rok. Viem, ze to nesmiem robit, ze je to zle, ale mne to velmi pomaha. Robim to, ked sa citim zle, ked ma nieco trapi, boli, ked mam nejake problemy... atd. Prosim poradte mi co mam robit, ako s tym prestat... Vyzera to hrozne po rukach mam hlboke a velke jazvy. Pokusala som sa s tym uz prestat, ale naozaj to nejde, potrebujem to. Velmi pekne prosim o radu. Vopred dakujem.

anjelik

No nazdar ty beznádejný prípad..;o) Vieš ako je to s tou nádejou..že zomiera posledná a hrdinovia prví :o))
Nemyslím, že si beznádejný prípad..beznádejný prípad je podľa mňa niekto s duchovnou temnotou v sebe..a tebe to tam bliká. Nevravím, že nejaká nova je to..ale bliká. :o)) Aký si mala deň? Bežne depresívny, alebo si si aj dovolila sa usmiať? :oP

JaneTristo18

Ja som veľmi zvedavá, čo povie na mňa pani Psychoušová (zajtra jej idem zavolať a objednať sa). Možno si s tvojim Stanom podajú ruky a smutne skonštatujú, že sme ... ako sa to povie. Ahá beznádejné prípady (zas mi vypadávajú slová). :-/

anjelik

Nuž..rozum s vekom nutne neprichádza ;o))

Carpe jugullum si čítala?? ( nie som si istá správnym napísaním, ale nechce sa mi hľadať..) Inak moja najsamobľúbenejšia je Bábi Zlopočasná a Smrť. Ten mi svojou povahou a tým hlbokým pokojom pripomína jednu reálne žijúcu osobu..:o)

anjelik

J111
Ty si také jedno veľké rýpadlo, že? Taký chrobák truhlík, všade bol, všetko vedel...plus pozoruhodný zmysel pre humor...na fóre chorých žien napísať jednej s boľavou ....., že čo to rieši za problém?? Vysvetľovať katolíčkam , že ich Boh je neschopný?? Dievčatám so sebevražednými sklonmi, že si vymýšľajú???
:o))))
O čo že ti tak zlato ide??

Meretseger

Neosočuj ma z... z čoho? Mne je toho toľko, že by si nechcel ani tretinu XD
Hej, tiež si myslím, že som príšerná klientka, a normálne mi ho je ľúto. Ale zatiaľ to pomáha, tak to bude musieť pretrpieť :D

J111

Meretseger, podla mna ti nic nie je, len vydumujes jak ciganske dzecko:D
Ten psycholog musi mat z teba fakt brutalnu "radost".

Meretseger

Pratchett je k sežrání:) Moja matka tvrdí, že vraj mám podobný zmysel humoru, zvláštny a svojský, len ho častejšie vyhrabať na povrch. Pretože i ja som rodený melancholik a pesimista, hoci humor mám fakt rada a viem ho robiť. Heč. :D
Už ani nemusím písať, Jane, že antipatiu voči ľuďom a pohľadom úplne zdieľam, hoci odkedy chodím na terapiu, lepší sa to (ale ani Stanovi nepozerám do očí. Možno je to tým, že má na sebe aj omnoho príťažlivejšie časti :P). Veta z Temnej veže je suppa, dohrabať sa konečne do knižnice a už to beriem. Ale najskôr nejaké skriptá :-/
Dnes som na terapii stále splietala o smrti, samovraždu myslím, a napokon som sa spýtala Stana, či by ma nezabil :( Odmietol, a to i do budúcnosti :( Sklamalo ma to.