Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

miška19

ahojte baby mam tiež 13 rokov a mám fuziky .. neviem čo mam robiť v škole maju namňa narážky že sa mam oholiť a také.. už sm prestupovala aj na ine školy:( už naozaj neviem čo robiť.. keďže mam len 13 bojim sa to depilovať alebo holiť že to zhrubne .. hovorila som mame aj o tom laseri keďže som ju tolko presviečala dovolila by mi to ale neviem či to pomôže... niekde som čitala že to nepomaha a iny zase pišu že to pomaha .. neviem čomu mam veriť:( ma niekto stim skusenosti?pls napíšte mi prosíím :(

lindúš

ja chodím ku kozmetičke odstranovat si fúzy voskom bolí to ale dá sa vydržat a stojí to 1,50 € zatial na odstránenie laserom peniaze nemám kedže mám 15 takže odporúčam vosk

pudingg

odfarbovanie,nič moc:D...robím to tak...a je to otrasné,neprirodzené,vzhladom na to ze mam tmavé obočie,a na slnku ani nehovorim:D ...chcem skusit tie voskové pasiky,len sa obavam ako je to po prvom raze,...nevzniknu vyrazky?...mam aj dost sklon k akné, tak aby sa mi to tam nezacalo zapalovat...a inac kupila som si cez net vyrobky od bioxet...kuknite:) ,na slovensku to nie je este tak popularne, no uvidime...vyskusat treba:) ak sa este niekto najde na info o tom vosku pripadne o bixet kremoch...bola by som rada..majte saa...

alic3

ja si tiez odfarbujem, vydrzi to tak 2 tyzdne uplne v pohode, potom sa tie chlpky obnovia a zase ztmavnu. urcite by som si ich nedepilovala, to je len cesta k vypestovaniu si niecoho poriadnejsieho. a ked nebude cas a priestor dat si to dole, tak zrazu zistis, aky mas pekny knir :)...

mimmi

ahojte, mam tiez taky problem (vlastne mala som :o) ),nasla som super depilaciu. Boli to neporovnatelne menej ako pinzetou ci voskovymi pasikmi. To sa naozaj neda porovnat. Pouzivam to asi 7 mesiacov,ale uz vidim vysledky,stale menej a menej chlpkov a su ovela tensie a jemnejsie. Vola sa to chalaua soft. Je v kelimku, ktory dam zohriat na 20s do mikrovlnky a uz nanasam na chlpky. Je to bomba,to uz nevymenim :o)Pokozka je po tom neskutocne jemna. Odporucam...

renka001

Baby ja mam tiež mala taký problem kupila som si depilačné voskove pasiky lenže to strašne bolelo strhla som si to tak 2 - 3 x a teraz si to trhám pinzetou a sem tak si to strhnem depilačnými pásikmi neni to nič moc ale je to lepšie už sa mi nik nesmeje a našla som si aj priatela :))

rew

Ve> zial nie pre kazdeho :o/ ked som depilacny krem skusala naposledy, celkom kvalitne som sa vyhadzala.. :o)
emilyy> daj potom vediet ako si dopadla ;)

emilyy

baby ja mám tento istý problém...mám nad hornou perou pomerne tmavé a dlhé chlpky...holiť som to nechcela rozmýšlala som nad depiláciou voskom ale končne som prehovorila mamu(mám 17 rokov) aby ma objednala na laserovú epiláciu takže po novom roku sa ide na to:D dúfam, že to pomôže...nemáte niekto skúsenosti s centrom dermapoint v žiline? a ešte otázka mám nad hornou perou takisto znamienko myslíte, že to nebude problém pri tom laseri?