Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

YLA

Ahojte, mám taký istý problém ako väčšina z vás, nad hornou perou mi začali rásť malé fúzky, hanbím sa za to a zblízka to stršne vidno neviem čo mám s tým robiť, som z toho zúfala, hanbím sa za to a chcem sa toho zbaviť :( poraďte mi niekto čo s tým :( Ďakujem

wawawa

a pomôže mi to? sčervenanie mi prejde, len potom sa mi vždy vyhodia vyrážky. a v poslednej dobe už aj po odstránení pinzetou

alica1212

ja si depilujem veet pasikmi, čo su normalne na nohy len si ich nastriham na menšie, po depilacii mam červene miesto ale stači to očistit s tym obruskom čo je ktomu, potom to trošku oplachnem s vodou ,najlešpie studenou a na to natriem vazelinu a do rana je to v pohode a nič sa mi nevyhodi, najlepšie je depilovat fuziky napr. v piatok večer a cez vikend môžeš mat natrete s tou vazelinou a istotne sa to ukludni

wawawa

Ked používate vosk, nemáte žiadnu reakciu? teda mne sa potom vždy urobia vyrážky. ani kozmetička tomu nevie predísť. máte skúsenosti?

DGOR

Depilacia dobrym laserom alebo IPL sa dnes uz da najst za dobru cenu ale este stale je to vacsinou draha depilacia zlym pristrojom. Najlepsie su asi izraelske a najhorsie talianske a hlavne cinske pristroje.

Hejlylejly

heh :) zacína sa to tu podobat na muzatkovsku cakaren :D
aj moja spoluziacka je muzatka :) ma viac muzskych kao zenskych hormonom no co uz :-( .

Baby zoberte si to tak..kazda baba teda viacmenej kazda ma chlpky na tvari nad perami. ak si vsimnete a myslite si ze ich mate naozaj vela a dost to vidno zistite to tak ze sa pozrite na svoje paprce ak cierne ci hnede chlpky koncia na ruke pri zapesti a na vrchu dlane ich uz nemate vobec viditelne tak je to v pohode to je na tom tak vecsina baab :) ak ich mate aj na dlani z vrchu tak cierne alebo aposn kusok ze ich vidno zo vzdialenosti vasho oka od ruky ked si ju date pred seba tak nechcite vediet ako budete vizerat v 30 ci 40-tke :) ako moja mamina :) aspon ze nieosm po nej a chlpky ma netrapia ...lebo ich v podstane nemam skorro vobec..
moje mati ich ma na tvari nad parou na brade na tej kosti co ide pod licom a riadne to vidno...takze iba v tomto pripade sa obavajte lebo par chlpkov co mate nie je problem..mne sa teda uz naozaj normalne zacalo pacit ze ich kusok mam nad perou uplne ze sa mi to paci je to krajsie :D lebo to nevidno az tak :D

cbgwubcfwuk

cawte stale tu pisete o odstranovani \\\\\\\"fuzov\\\\\\\" depilacnymi paskami lenze ked si ich dam neodstrania mi ich,lebo su velmi male.co mam robit ? ja nechcem cakat kym mi tie chlpky narastu !!!

dajanas

Mám ich tiež .. začala som si to asi pred 3 rokmi odstraňovať voskovými pásikmi weet bolo to v pohode bolesť mi neprekáža keďže pre krásu sa trpí :D robila som to raz za miesiac no ale teraz je to hrozné neviem či pre to že som si to začala kvôli chlapcom všímať alebo čo :D ale robím to každý 2 týždeň a ešte medzi tým si pomôžem jemne pinzetou a ten druhý týždeň už sa hanbím na niekoho aj pozrieť kvôli tomu . Ma to normálne posadlo ,ale tak to rposte nie je v poriadku ak má žena chlpy to proste nie malo by sa to odstraňovať len potom pozor ab y vás to nechytilo tak ako mňa :)

Kwetka

Ja mam 16 rokov,tiez som mala a mam chlpky nad perou ale asi pred rokom som si to zacala pinzetou vytrhavat...nie kazdy chlpok ale tak zhruba nech to nevidno tak hlavne ked si dam make up. Je to najlepsii sposob a lepsi ako laser teda laser som ete nemala ale skoda penaziii,pinzeta vystacii i ked trosku to boli prvy krat ale potom uz to vobec neboli :) ;)