Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

michaelle

Nic ine si ani nezelam,cakam na to uz 2 a pol roka aby som sa mohla vratit domov..slovensko mi strasne chyba,ale bez penazi je vsade zle,aj doma..

michaelle

MILOS toho som sa najviac bala..psycholog v anglicku mi asi velmi nepomoze,taku dobru znalost jazyka nemam :( takze ak mi to neprejde,budem musiet ist domov..ja mam vzdy v zivote taku smolu,hned ako sa mi zacne trocha darit a zivot sa zacne krasne ukazovat v najlepsich farbach-bac,pride alebo choroba,alebo umrtie v rodine,alebo problemy s peniazmi..vzdy..problem s krcnou chrbticou nemam.v praci stale stojim pri stole a robim tie iste pohyby cely den,pakujeme vodne pumpy,klasicka praca v anglicku,aj dvihanie tazkych veci.niekedy mi je zle aj ked dlho stojim,najhorsie je,ze nechcem prijst o pracu..myslis,ze by som to mohla zvladnut a dokazat prekonat aj sama?aspon na 3-4 mesiace,ze by som brala tie tabletky na upokojenie.Ako si to zvladol pocas tych 3 mesiacov ty?Dali ti aspon nieco na upokojenie?
LEERKA - brala som 2mesiace antibiotika PENCLEN lebo som mala vysoke ASLO a nejaky zapal v klboch,strasne ma bolievali zapastia,kolena a kosti.niekde na nete som citala ze tieto stavy moze vyvolat vysoka davka kofeinu,bravala som tabletky na chudnutie s vysokou davkou kofeinu a niekedy mi po nich strasne rychlo bilo srdce a potila som sa,hlavne pred velkou potrebou,lebo zvysovali teplotu v tele a zrychlovali metabolizmus.Myslis ze to moze mat nejaku pricinu?Brala som ich aj v ten den,ked som v praci dostala sok..rozmyslam,ci to vsetko nie je poprepletane nejako a ci som si neublizila sama :(((

leerka

a nebola si nahodouz predtym chora? myslim nebrala si neake lieky alebo antibiotika?lebo mne sa toto iste stalo pred dvomi tyzdnami , bolo mi na vrfacanie, tocila sa mi hlava, zima, teplo, nejedla som tyzden a pol, a ked som sa pozrela na jedlo, prislo mi zle...tak som nejedla radsej vobec nic...lenze ja som to mala z toho, ze som dvakrat za mesiac mala anginua doktorka mi nasadila dvoje silne antibiotika, ktore mi urobili v tele doslova bordel..... a povedala mi, ze to moze trvat aj tri mesiace, kym sa to dostane do normalu, ze sa z toho musi dostat moj krvny obeh, lebo ho mam z toho uplne rozhadzany....a kupila som si v lekarni probiotika a tie mi pomohli, teraz uz tyzden fungujem uplne normalne a jem jedla radost....

monika9

ja som prestala chodit do prace,zo zaciatku mi bolo strasne zle a dost vela som spala...teraz je to uz lepsie ale este ma to obcas chyti,liecim sa takmer pol roka....

michaelle

Takze si cely cas chodil do prace?a ako dlho s tym uz bojujes?Nemam to cely den,ale potrebujem citit,ze je pri mne,sme spolu uz 6 rokov ale nikdy som taka nebola.Odkedy sa mi to stalo v praci,stale potrebujem aby ma ukludnoval,ze to bude vsetko dobre.No a dnes rano som sa spotila a strasne mi rychlo bilo srdce,a na zvracanie mi bolo,lebo som si uvedomila,ze som v dome sama.:( on mi dava strasny pocit bezpecia.najhorsie na tom je ze nam zostalo 6mesiacov pobytu v anglicku a ak to nezvladnem,nebudeme mat ziadne peniaze:(

michaelle

a ako si to zvladol s pracou,aj ty Monika?chodili ste do prace?ja tam, na jednej strane nechcem ist ale na druhej sa bojim byt doma sama :( je to ako zacarovany kruh..bola som u lekara vcera,ale ten si mysli,ze je to zaludok..inak kupila som si tabletky na upokojenie.vytazok z valeriany a chmelu.vcera som ich prestala brat kvoli tomu ze lekar mi dal lieky na zaludok.ale myslite ze ich mam brat dalej?mozno pomozu?:(ked som doma s priatelom je mi najlepsie,ale v praci alebo sama je mi na zvracanie:(

monika9

mna to chytilo tiez v praci na zaciatku juna,najprv si mysleli ze je to zapal pluc ale nebol,podtupila som vsemozne vysetrenia a az po dvoch mesiacoch prisli na toze je to psychickeho povodu.....ja som zo zaciatku na jedlo nemala ani pomyslenia,prestala som aj varit lebo ma napinalo pri pohlade na teple jedlo