Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

michaelle

To je zle :( A mohla som si to nejako narusit tymi tabletkami na chudnutie s vysokou davkou kofeinu?Alebo skor 2mesacnym branim antibiotik na klby?Co mozem robit pre zlepsenie?Mam aj aloe vera ktore pijem.najviac ma trapia tie divne stavy v noci,neda sa mi spat s tym busiacim srdcom,suchom v ustach a divnym pocitom.Zeby bolo vsetkemu na pricine moje travenie?:(

RNG

zle travenie=boli zaludok=hnacky.
To vedie samozrejme k nedostatocnemu vytazeniu zivin z jedla a tym aj mineralov=tetania. Z toho je slabost, uzkost, depresia atd.
Ak sa k tomu pridruzi zima/teplo, co je obvykle hormonalnq zalezitost, je z toho poriadna patalia.
Ale mas prwavdu, moze to byt aj nakaza, ale vtedy sa nestriedaju navaly tepla a horucky , az na kratkodobe viralne nakazy(par dni trvajuce)
Takze som skor za zle travenie, hormonalne kolisanie a tetaniu.

michaelle

Takze to moze byt vsetko prepojene..to aby som lekarovi napisala 2velke strany..uz som uvazovala aj ci to nemoze byt tetania.Fakt po 2 a pol tyzdni ake som teraz mala si uz namyslam hocico..:(

lencok1

Ahoj michelle tu je lencok1 z uzkosti. Vies ono je to tak vsetko velmi prepojene. Mne kedysi tieto stavy zacali zo stresu a ako som stracala imunitu, pekne sa mi v zaludku usadil helicobacter, z toho mozna unava, depresie, zvyseny tep, teplota, zvyseny tlak. Ked sa mi aj tieto priznaky vratili, vzdy to zvalovali na psychiku, ale ta neustalu unavu, teplotu, buchanie srdca som nevedela nijako ovplyvnit, aj ked som sa snazila. Nakoniec mi v piatok prisli na toto a vacsina sa zhoduje, ze prave v tom tkvie moj najvacsi problem a ked sa to prelieci, tieto neprijemne stavy zmiznu a ja nebudem musiet ani ziadne antidepresiva uzivat, vlastne uz ani ziadne neuzivam:). Telo sa ma vzdy liecit komplexne a ako som uz raz spominala v zdravom tele zdravy duch! Vsetko zobrala do ruk az ORL doktorka, ktora si prestudovala moju kartu a upozornila ma aj nato ze v roku 2002 som mala nizku hladinu imunogenov. Ale nijako mi to neliecili, nechapem dodnes.
Co sa tyka helicobactera da sa zistit z krvi alebo dychovym testom.

michaelle

Ahojcek,tak som tu,zaregistrovala som v teme uzkost ze niekomu nasli helikobaktera v zaludku,doktor mi dal prave lieky na to.Myslite,ze sa myli?Nerobili mi ziadne testy na zaludok,ani sa neunuvali.Mam cakat este 6dni a ked mi neprejde mam prijst znovu.Prosim vas Zuzka a Monika aj vy ste nemohli v noci spavat?Ja totiz uz neviem ci to je zaludok alebo nieco ine..zobudzam sa aj okolo 1-2 v noci a spavam po polhodinach vzdy ma prebudi ze mi je zle take ako navly horka alebo co celkovo nervozita a je mi na vracanie a aj na velku potrebu,na tu ale cakam vzdy do 6 do rana a potom ked mam ist do prace som cela mrtva alen sa trasiem z prebdenej noci.Kazdy den po 12-13 je mi ale uz lepsie.Prosim vas moze mat toto aj ten helikobakter na svedomi?Inak moje ty byvas vo Varsave?Tvoj muz je Poliak?ja s poliakmi byvam.Som zo zapadu,okres MY a ty?snad ma tu nenechaju len tak ti anglicki lekari...:(( guajacuran tu nemaju ale mam tabletky na spanie volaju sa Kalms a maju vytazky z valeriany a chmelu atd,aj guajacuran je na tom zalozeny??

monika9

Ahoj,ja som vcera zase chytila uzkost asi tak na dve hodiny tak som uz nebola na nete,radsej som rychlo zaspala a vecer prisiel muz z prace tak sme kukli dvdcko a bola som ok a dneska zatial som ok.Ja som bola uz v pohode vyse mesiaca ale pred 2 tyzdnami sa mi to vratilo.....Nie,nie sme v Anglicku,ta krajina ma nelaka,zijeme vo Varsave,ale ja sa nechcem vratit na Slovensko,nie je tam praca,ludia len zavidia,tu je to aspon o nieco lepsie,hlavne ludia su mily a plat je neporovnatelne lepsi....Myslim ze tie tabletky na chudnutie ti vyvolali uzkost,vyhybaj sa kofeinu,daj si radsej cokoladu,horcik,mineralku s magneziom a medunkovy caj,to pomaha,su aj volne dostupne lieky proti uzkosti,opytaj sa v lekarni,ja mam doma guajacuran.