Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

monika9

mne to zacalo tak jak tebe,hnacka,potenie a bolesti na hrudniku,panicky sterach ze sa neviem nadychnut,ze je to infarkt a panika byt sama....uz toto nastastie preslo aj ked este nie ulne,liecim sa pol roka a beriem antidepresiva na baze serotoninu,magnezium,medunkovy caj,lipovy caj

michaelle

myslis,ze to moze byt ono?paneboze,co mam teraz robit?ako to mam povedat lekarovi?ja som v anglicku..ako ti to zacalo a ako dlho to mas,da sa to liecit?uz som zufala:(ako zvladas pracu alebo ked si sama doma?

monika9

aj ja som stale smadna a cukrovku nemam ale to co tu popisujes doverne poznam...mne diagnostikovali panicku uzkost

michaelle

Zasa mi bolo zle.Zobudila som sa o 5 a odvtedy nespim,ani do prace som nesla,,strasne som chcela aby priatel zostal so mnou doma,ale nemohol,nema uz volno:( to ma rozrusilo este viac,normalne som sa zacala triast a som mu volala do prace.ale nedviha,asi pracuje.a zasa mi bilo srdce rychlo,co mi je:(((

michaelle

Ahojcek,tak som tu od lekara,mam tabletky na zaludok,tie co mi dali na pohotovosti nemam brat.Ale nerozumiem,..mam dvoje tabletky a jedny z nich maju vedlajsie ucinky presne ako moje symptomy(vracanie,hnacka,navolnost)to je normalne?hm,..mam to na 10dni tak uvidime co to spravi..aj moc mi testoval kvoli tomu smadu,ale cukor je v norme.Skor sa zacinam bat o tie zaludocne vredy:( aj na ten zlty povlak mi dal nieco,vraj to je infekcia,,ja vzzdy musim byt chora ked mam niekam ist:(uz to trva 2tyzdne a v piatok mame vianocnu party :(((

katka..p

no medzi tie najhlavnejsie priznaky cukrovky patri ten velky smad, caste mocenie, chudnutie, celkova unava, oslabenost, niekedy teplota. zazivas niektore z nich? netreba este panikarit, najlepsie urobis, ak si das zmerat cukor v krvi. aj ked vsetky tie priznaky co popisujes mi ovela viac sadnu na typicke priznaky stresu. ale najlepsie urobis, ak takto veci prekonzultujes s lekarom.

michaelle

aj ked ma nesmadi cely den,ale hlavne v noci a do poobedia? hm..aj tie ostatne priznaky do toho zapadaju? to snad nie..:(

katka..p

ty si pisala, ze byvas casto smadna, preto sa "..." pytal/a, ci si si dala zmerat aj cukor v krvi, lebo casty smad casto signalizuje cukrovku.