Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

anonym_11083

DAKUJEM MICHEALLE,BUDEM ZVEDAVVA. NECHCEM TU BYT AKO ANONYM, ALE NEVIEM SA PODPISAT INAč, NEVIEM AKO NA TO, ALE TO VLASTNE ASI NEVADI

Navy

Michaelle. Môže Ti byť všeličo. Pozri sa napríklad, koľko príznakov môže mať napríklad otrava ortuťou. A pritom pri otrave ortuťou môžeš mať len trebárs štyri z týchto príznakov. zdravi.doktorka.cz

michaelle

ANONYM sama este nepoznam ti ucinky,idem ich vyskusat dnes v noci 1krat.Bolo to jedine co som mohla najst ak som nechcela na predpis,preto som si ich zobrala.Ale mozem ti povedat ci ucinkuju az zajtra ak chces.Ale aj tak neviem ci to ma zabrat okamzite :( tiez som nestastna,nespavam aj od 1-2 do rana :(

michaelle

A dalsie ochorenie..inak ALICE ta stitna zlaza ma celkom aj vystihuje prave si o tom citam na nete..NAVY a ako sa dostava ortut do tela??

anonym_11083

KALMS:? PRIPRAVKY NA SPANIE? PROSIM NAPIS MI O NICH VIAC.sOM ROK PO LIčBE CHEMO A RADIO. eSTE STALE NEMOZEM SPAVAT.bOJIM SA BRAT LIEKY, KTORE PONUKAJU LEKARI.PORADIS MI MICHAELLE?

Navy

Michaelle. Môže Ti byť všeličo. Pozri sa napríklad, koľko príznakov môže mať napríklad otrava ortuťou. A pritom pri otrave ortuťou môžeš mať len trebárs štyri z týchto príznakov. zdravi.doktorka.cz

Navy

Michaelle. Môže Ti byť všeličo. Pozri sa napríklad, koľko príznakov môže mať napríklad otrava ortuťou. A pritom pri otrave ortuťou môžeš mať len trebárs štyri z týchto príznakov.

michaelle

Na SK by som sa toho tak nebala,ale tu..tu som cudzinka a doposial ma vzdy len tak vysetrili aby sa nepovedalo,postiskalo brusko,spravili mi ekg,tlak,teplota,cukor v moci a to je asi tak vsetko..nikto ma ani nevypise z prace takze sa musim trapit.Tabletky mam na 10dni a ked mi neprejde mam prijst znova..hm zostalo mi dni 7 bohvie ci vydrzim :(

alicia

Možno máš zvýšenú činnosť štítnej žľazy, príznaky sú búšenie srdca, potenie, slabosť, no a k tomu zrejme aj trocha paniky. Ale najlepšie keď pôjdeš na vyšetrenie.

sob rudolf

Môj neskromný názor je, že by si mala nejaký čas obetovať pobytu v endokrinologickej ambulancii. Nemusí to byť iba štítna žľaza. Môže to byť oveľa oveľa oveľa oveľa horšie. Alebo lepšie. Takže vychádzajme z toho, že vyhľadáš odbornú pomoc a toľko ju budeš otravovať, až ti pomôže.