velmi male prsia,,,hrozne,,,,

Príspevok v téme: velmi male prsia,,,hrozne,,,,
petruska

neviem co mam robit chcela by som vas poprosit ci by ste mi nemohli poradit ohladom mojich prs neviem co mam robit mam 16 rokov a prsia nikde myslim tak akoze moje spoluziacky a kamosky maju aspon nejake lenze ja ich mam mensie ako nulky.....nosim male posprsenky bez kosikov pretoze mam male prsia plis pomozte co mam robit aby sa mi asppon spevnili?

rose

peta tak ja mam ten isty problem mam 16 prsia tak ze bez podprsenky nevidno pomaly s podprsenkou no da sa ibaze ostatne holky maju vacsie a predsa sa citim zle,hlavne v lete ked mam nosit plavky.Nechcem brat ziadne hormony ved od toho sa i pribera a to mi k "stastiu" nechyba.pozna niekto nejaky sposob na rast?je pravda ze sa vyvijam do 18 lenze ked bduem aj dvtedy taka plocha ta uz potom nepomoze ani svaty...help

to je jedno

neboj, mna minule polaznila babizna co mala prsia mensie nez ja :) Ese dnes sa z tej romance dostavam. Takze dufam veris ze prsia nie su vsetko.

abccccc

Aj ja mam 16 a male prsia-tiez nosim 70-ky a hrozne dufam ze mi este narastu.nechcem ich mat obrovské ale urcite vacsie ako su teraz.tak ked mate niekto nieco na povzbudenie- napiste

julinaa

PETA-JA MAM TIEZ 16 A PRESNE TEN ISTY PROBLEM,AJ MNA TO DOST OD ZACIATKU TRAPILO,ALE UZ SOM SI ZVYKLA..NEJDE V ZIVOTE LEN O PRSIA..A OKREM TOHO EXISTUJU VSELIAKE TIE VYPCHAVKY,PORPRSENKY A TAK..ALE VERME ZE SA NAM ZVECSIA,MAME ESTE SANCU=))

clada

tak ja som mala tiež taký problém. teraz mám dve deti, prsia 3 a vadí mi že nie sú malé. takže spokojné nebudeme my ženy asi nikdy. si vo vývine takže ti ešte narastú. sú rôzne podpsenky, vypchávky. inšpiruj sa, cho d do obchodu zo spodným prádlo,väčšinou sú tam ženy a tie ti určite poradia vybrať.

katika88

Nevidim dovod preco by sa nedali aj plavky vypchat, ja nosim plavky s podprsenkou push-up a neni ziaden problem ;-))

pau

petruška nič si z toho nerob aj ja som mala taký problém a riešila som to tak že som si kúpila takú podprdu,ktorú som si vypchala ale nie moc lebo ked príde leto plavky tak nevypcháš.určite to nerieš tabletkami teraz mám 26 a patrím k menej prsnatým a to berem tab.

Veronika L.

Ahojte, ja som este tesne pred 18- stkou, mala take male prsia, ze ked som nemala podpsenku tak som myslela, ze ani ziadne nemam. Kupovala som si podprdu 70A, aby mi to aspon trosku zvihlo a potom bum. Tyzden pred osemnastkou som sa dala dokopy s jednym chalanom a po nejakych 3-4 mesiacoch som si isla dat predpisat antikoncepciu, nechcela som nechat nic na nahodu a verte ci nie, mne tak prudko narastli prsia z 70A na 85B az sa mi porobili fialove strie. Az teraz som zacala lutovat lebo som sice mala prsia,ale uplne dosratu pokozku. Nakoniec mi vsak pomohol krem z Avonu a stie zmizli. Teraz mam tesne pred 21 a poviem ti, ze mam pocit, ze sa mi prsia aj v tomto veku mozno nenapadne ale este stale menia. Takze nezufaj, este mas dost casu, aby sa ti uplne vyvinuli a mozno budes velmi prekvapena, ked jedneho dna zistis, ze tie tvoje nulky su zrazy trojkami, podla mna ti budu rast minimalne do 18 -19 aj dlhsie