velmi male prsia,,,hrozne,,,,

Príspevok v téme: velmi male prsia,,,hrozne,,,,
petruska

neviem co mam robit chcela by som vas poprosit ci by ste mi nemohli poradit ohladom mojich prs neviem co mam robit mam 16 rokov a prsia nikde myslim tak akoze moje spoluziacky a kamosky maju aspon nejake lenze ja ich mam mensie ako nulky.....nosim male posprsenky bez kosikov pretoze mam male prsia plis pomozte co mam robit aby sa mi asppon spevnili?

brunuska

nechcite mat velke prsia-strasne z toho boli chrbtica!!!! niekomu sa pacia male-niekomu velke - kazdy z nas je original !

rose

rozmyslam ze jaq budem chodit cez leto na kupalaisko ved ja mam trojuholnikove plavky a aj keby som tam dala dajaku vypchavku mensiu tha aj tak budem mat plochy hrudnik len v prsia budu akoze trosku vacsie thak ja nevem minuly rok som ani na kupaliska nechodila alae od vtedy sa nic nezmenilo thaze nevem ci teraz bduem chodit:(:(nahodou nepouziva dakto DECOLEN????

petriska

Ja mam 23 a prsia Acka...a to meriam 176cm, cize sa to na mne aj strati...chcela by som vacsie,no nikdy som sa tym extra netrapila, az v poslednej dobe.Mojmu priatelovi sa totiz pacia velke prsia,obzera sa za velkymi vystrihmi,vzrusuju ho erotaky s bujnym poprsim, atd...Tvrdi ze ma miluje, no mam z toho komplexy, citim sa taka menejcenna, lebo ked sa nad tym zamyslim aj pri sexe sa im vyhyba...a stale hovori take, ze po detoch sa mi zvacsia...niekedy mam pocit ze by sa nechal zviest hociakou prsanou a ked si predstavim, ze nadajboze po detoch prsia nenarastu, tak ma opusti?! Neviem...asi nie som normana...

zuzik

joooj babenky cista pravda,ak vas ma chalan rad,tak aj vase male cicusky ako ich vola moj priatel :))) ale aj tak ma lubi aj ked nie som pamela anderson ...mam to v hlave nie v podprde :) zivot o nieco inom :) o laske :) tak sa majme radi take ake sme a budu nas mat radi aj ostatni :)

kikulienka

Cawte...mam 13 rokov a myslim ze male prsia...nosim podprsenku 34/75 ...neviete jako by som ich mohla zvecsit???

jersey

.......prsia nie su podstatne, ja mam skoro 18 s tiez ich mam male, uz sa tym netrapim, lebo moj prietel povedal ze su uzasne, oni chlapi nie su taky naivni ze si myslia ze uvidia take ake su v casopisoch.....ziadne starchy

jarikt

babyzne!!! mne sa páčia malé prsia a nie som sám chalan, čo mám taký vkus!!! tak neviem o čo Vám ide??? veď prsia sú krásne, malé aj veľké, záleží na vkuse každého z nás. netrápte sa prosím a ak sa nepáčite Vaším partnerom takí aké Ste, vymeňte ich!!! Ak by sa nejaká babenka s väčším zadočkom a malými prsiami cítila osamotená, mám tu email:):):) už ma nebaví samota!!!

rose

hej tak ja mam oproti kate hudson z jej prs tak stvrtinu thaze.....no nic ale sa asis tym naucim zit keby niekto vedelliek dajte vediet inak to musim tak byt

alicka-20

Male prsia majú svoje výhody, aj modelky a herečky majú malé prsia. Milla Jovovich, Kate Hudson ... a sú spokojné, nauč sa mať samu seba rada takú aká si. Myslím si že sa ti prsia určite zväčšia, si ešte mladá. Ja som mala komplexi práve opačné, mala som 16 a 3-ky prsia. Snažila som sa ich skrývať. Zážívala som neskutočné stresy, dokonca som si obliekala pod šaty obtiahnuté elastické tielko čo ma splošťovalo.ako 18 roč.som pochopila že je to sprostosť a môžem kašľať na idiotov ktorý mali k mojim prsiam pripomienky.každá sme iná, nemôžeme byť všetky rovnaké a tým sme pekné. Mám priateľov, ktorý vyslovene vyhľadávajú dievčatá čo majú malé prsia. Takže nezúfaj. Si mladá a tak si mladosť užívaj.