velmi male prsia,,,hrozne,,,,

Príspevok v téme: velmi male prsia,,,hrozne,,,,
petruska

neviem co mam robit chcela by som vas poprosit ci by ste mi nemohli poradit ohladom mojich prs neviem co mam robit mam 16 rokov a prsia nikde myslim tak akoze moje spoluziacky a kamosky maju aspon nejake lenze ja ich mam mensie ako nulky.....nosim male posprsenky bez kosikov pretoze mam male prsia plis pomozte co mam robit aby sa mi asppon spevnili?

erasa

ahojte.ja mam tiez problem.mam 15 rokov a mam male prsia az velmi.nosim sice A ale chcela by som mat aspon trosku vacsie nho problem je ze som aj velmi chuda.snazila som sa aj pribrat ale neslo to,poradte mi co by som mala robit.dakujem

olog

dokonca by som si dovolil tvrdit ze si jedinecny, vyhladavany druh dievcata.... strasne vela chalanov ma komplexy ked sa maju s dievcatom milovat, takto ich cely zazitok z milovania pokazi strach ze maju mozno maleho atd... s tebou ten strach mat nebudu lebo zistia ze im porozumies, ze mas mozno podobne pocity aj ked budes pre nich nadherna...

olog

petruska mal som viac dievcat, moje prve vsak malo velmi male prsia a bol to moj naj zazitok, ona bola tak strasne sebavedoma ze by nemusela mat ani nohy a roztiekol by som sa ako slahacka na palacinkach.... na cici cakaj, nerob si z toho vobec tazku hlavu, dôlezite je aby si robila vsetko co mozes pre svoju ricinku... to je dôlezite, alebo napriklad ked si pekne opalena ... to je pecka, vsetkych chalanov pred sexom zaujma jedine.... ci ta urobia, ci ti budu stacit... sak si pozri tie fora o penisoch... ale vazne je to tak, to ze mas mensie prsia je aj vyhodou, si obratnejsia a sikovnejsia... hlavne pri sexe

maťko

Petruska,nebud smutnucka=) podla mna uz teraz chlapcom nejde ani az thak o prsia,kamosom sa pacia urcite mensie prsia,je tho zlatucke..zena sa nema sudit podla vyzoru ale aka ja celkovo..mam priatelku ktora ma B-cka a mne to uplne staci:) thak nesmut.a smile na face:)

Shashala

Petruska...ne spevnenie prs su rozne cviky tym padom sa ti aj prsia trosku zvacsia...ale oni este dorastu uvidis nic sa neboj vsetko mas svoj cas. Ja mam prsia uz od 9 rokov a nieje mi co zavidiet

slamienka

vam je hej ked mate 16..lenze ja mam 23 a kde nic tu nic:(segra tiez toho moc nemala ale neuveritelna zmena nastala po porode..lenze rodit kvoli prsiam by bolo dost hlupe ze..a hlavne ak nemam ani priatela..je to bludny kruh..a asi s tym musim jednoducho len zit/mat sa rada/taka aka som

rose

jahodka,no ano mama ma nema nejake 4 ky ale 2-3 ma.Mna to stve pretoze i keby som cela nosit nejaky tricko s vystrihom ta bude vidiet volnejsiu podprsenku a vo vystrihu nic.....a v lete ani nevravim Necem mat nejake "bomby" ale zase nejake tie by sa zisli

laco

petruska po prve oni ti este dorastu!! a po druhe nie je dvolezita velkost prs, ale tvoja povaha, ako sa spravas,.. a ved aj chalan nemoze za to ak ho ma mensieho ako iny,.. a po tretie kazdemu sa paci nieco ine, napr. ja mam rad male a mensie prsia, tie velke ma vobec nevzrusuju, skor sa mi hnusi take velke ovisaky..

nynna

noo, presne moj problem....z pred par rokov...nikdy som sa nevedela zmierit s tym, ze kde nic tu nic, jednoducho som bola taka prava zehliaca doska s hrudou po ocovi, pricom moja o dva roky starsia sestra sa chvali uz snad od 15 rokov D-eckami. A mne zas bolo trapne nosit podprsenky na to nic. Nosievala som a nosievam len sportove podprsenky a zivotiky (alebo nic:)).... Ale cim som starsia, tym v tom vidim viac vyhod...nevadi to pri sporte, mozem nosit tricka s vystrihmi vzadu na chrbte snad az po pas a nebude vidno ziadne ramienko z podprsenky(kedze ziadnu netreba, pretoze male prsia drzia tvar aj bez pomoci:))... ale zas nemozem povedat, ze nemam ani jednu nejaku tu push-upku. mam, ale nenosim....ale ked mam niekedy chut a len tak si ju obleciem a zisti to moj priatel, tak urobi vsetko preto, len aby ma videl len v tej podprsenke...alebo skor bez nej;))

jahodka

rose, a tvoja mama alebo sestra ma prsia?
ak na to mas geneticke predispozicie, tak sa neboj, len este trosku pockaj :-)