velmi male prsia,,,hrozne,,,,

Príspevok v téme: velmi male prsia,,,hrozne,,,,
petruska

neviem co mam robit chcela by som vas poprosit ci by ste mi nemohli poradit ohladom mojich prs neviem co mam robit mam 16 rokov a prsia nikde myslim tak akoze moje spoluziacky a kamosky maju aspon nejake lenze ja ich mam mensie ako nulky.....nosim male posprsenky bez kosikov pretoze mam male prsia plis pomozte co mam robit aby sa mi asppon spevnili?

zuzikk

berenika,

prave si u mna ziskala 100 bodov!!! Naozaj sa mi rozum zastava nad prispevkami dievcat v tvojom veku, ktore kamoskam zavidia D-cka a utapaju sa v depkach! Ja patrim tiez k tym plochym, mam 29 a sice rozmyslam nad plastikou, ale to az teraz, ked som uz starsia a je mi jasne ze uz vacsie nebudu. nikdy som vsak nedepkovala a nenapchavala sa blbymi vitaminovymi a inymi doplnkami. Fakt je malo dievcat v tvojom veku ktore takto mudro rozmyslaju. Vela stastia! :-)

Veronika5492

Ja by som sa nad tym absolutne netrapila.Mam 19 rokov a tiez mam uplne male prsia ale vobec mi to nevadi.Ked mam chut si zvacsit aspon naoko dam si push-up a je to vyriesene.Nikdy som neuvazovala do buducna nad zvacsenim clovek sa musi naucit mat seba rad taky aky je ci uz s dokonalostami alebo aj nedokolanostami.Mam priatela,ktoremu to vobec nevadi a jemu sa dokonca aj pacia male prsia.Teda myslim si,ze kazdy chlapec ktory ta lubi by ho toto vobec netrapilo.Takze hlavu hore a tes sa aj z malych,vzdy to beriem s optimizmom,ze aspon v buducnosti nebudem mat problem s chrbticou.Ale keby si nebola predsa spokojna po uzivani antikoncepcie sa trochu zvacsia.

Berenika

Dievčatá, baby! Je to tak, tá čo má štvorky, chce mať krásne dvojky či trojky, a tá čo má len Áčka, chce mať prinajmenšom Céčka. To sa vážne samé so sebou neuspokojíme? Niektorým chlapom sa páčia malé, iný zas letia na bombách ako balóny. Mám len 15, prsia mi začali rásť asi pred tromi rokmi (spozorovala som zväčšené bradacky). A teraz sme s maminou kúpili podprsenky veľkosti 70A, alebo 70B (podľa toho, ako ktorá sadne). Moje prsia nie sú ani zďaľeka niečím balónovým, ale čo. Veď prsia sa vyvíjajú tak do cca 17 rokov. Tak čo. A moje milé, čo si myslíte, že Áčka sú príliš malé. Nedávno som našla: Prsia, ktoré potrebujú podprsenku, alebo im len podprsenka je už dobrá malé URČITE nie sú! Áno, keď vidíte 36 ročnú ženu bez pŕs, je to zvláštne, ale čo, je taká aká je! To, že vaša spolužiačka má Déčka neznamená, že je najcoolovejšia na svete. Mnohé baby sa šťažujú, že chcú mať malé ako ja. Oni musia na sebe vláčiť obrovské tukové gule a bolia ich z toho chrbty.
A keď chcete väčšie, kúpte si veľkosť AA. Sú už trochu vypchaté. Alebo si kúpte 70A Push-Up. Vaše prsia vyzeraju omnoho väčšie.
Bye, bye! Prípadne mi napíšte na mail. ;-)

poliewoocka

Veruš neviem neviem zvacsi ti ich iba ak vysokohormonalna ako triregol a pod ale aj to nezabera u kazdeho(ako decolen a pod.)a bude ti z nich spatne-tocenie hlavy...a kolko mas rockov?

lucyna

priblizne do 17 sa vyvijaju..aspon u mna a k ich mas male neostava nic ine iba sa s tym zmierit lebo je zbytocne trapit sa nas niecim takym banalnym

poliewoocka

Baby poradte mi co mam robit??Mam 17,5 ,prsia nikde iba daco spicate tam hore pricom moja maminka mala dobre ze ni 4ky ked mala tak 18-19 po odkojeni 2 deti sa jej zmensili na 2ky a aj zeny z ockovej strany su obdarene!Tak do kedy mam cakat?!Neviete do kedy sa vyvijaju prsia?!

fraisee

sii : B75 je vacsie??? a odkedy? esteticke nie su ani priliz velke ani priliz male ( sice dievca si moze dat tricko bez podprdy ale ak je raz zehliaca doska, tak si tu podprdu dat aj tak musi) a ta s velkymi zase tiez nemoze chodit bez podprdy. cize koniec koncov, nik nie je spokojny s tym co ma.