biely vytok

Príspevok v téme: biely vytok
hilda

prosim poradte mi.trapi ma biely vytok uz od 15 rokov.niekedy je hustejsi inokedy redsi, bielej farby, nema vyrazny pach.sprchujem kazdy vecer, pouzivam intim gel, vysledky u gynekologa v poriadku.obcas pocitujem mierne svrbenie.neznasam ten pocit mokrych nohaviciek.pouzivam canesten aj fungicidin a detsky puder..da sa toho vytoku zbavit? pri pohlavnom styku mi je to neprijemne, vyzera to jak bravcova mast na partnerovom penise.dakujem

dagmar

este by ma zaujimalo - pises, ze gynekol. vysledky su ok. Konkretne ake vysetrenia ti gynekologicka uz robila? Klasicky vyter na mikrobiologicke vysetrenie urcite. Odber krvi - na ake vysetrenie? Len standartny krvny obraz? Hormonalna hladina? Vysetrenie na chlamidie, ureaplazm., atd?

dagmar

Hilda, hoci to moze zniet absurdne, no pravdepodobne ide v tvojom pripade o fyziologicky vytok (tzn. ze vytok sam o sebe nema patologicku pricinu zapaloveho, bakterialneho ci ineho povodu) aj ked je hustejsi a meni konzistenciu. Neviem ci sem prispievaju aj ine gynekologicky, ale ak mozem, poradila by som ti najst si gynekologa, ktory sa zaroven venuje aj homeopatii (zameranej na gynekologiu). Vyplachy roznymi pripravkami (od akehokolvek vyrobcu) ti prilis neodporucam, nakolko nie su vzdy "tym pravym orechovym" a moze to dopadnut aj horsie.

nothing

Hilda, a nie si na niečo alergická? Používaš výlučne bavlnené spodné prádlo? Stravuješ sa správne? Pitie kávy či alkoholu, jedenie sladkého, ale aj úzkosť a sresy možu byť dovodom. Treba zmeniť životosprávu. Skús použiť gél Dr Mullera - tea tree alebo od Tantum Rosa také sáčky z ktorých sa robia výplachy, je to voľne dostupné v lekárni a práve tieto veci predchádzajú infekciám, pomožu ti na istú dobu zabrániť výtokom. Pravda je, že niektoré ženy aj bez príčiny majú výtok silnejší než iné. Možno patríš k nim.

joanne

AHOJ
NO JA MAM TEN ISTY PROBLEM A TIEZ DLHE ROKY,ALE VRAJ JE VSETKO V PORIADKU.A TIEZ SI S TYM NEVIEM NIJAKO POMOCT...ALE JA ZASA NEMAM AZ TAKY PROBLEM PRI SEXE,PRETOZE V TEDY SOM VZRUSENA.A TO JE INY VYTOK...