biely vytok

Príspevok v téme: biely vytok
hilda

prosim poradte mi.trapi ma biely vytok uz od 15 rokov.niekedy je hustejsi inokedy redsi, bielej farby, nema vyrazny pach.sprchujem kazdy vecer, pouzivam intim gel, vysledky u gynekologa v poriadku.obcas pocitujem mierne svrbenie.neznasam ten pocit mokrych nohaviciek.pouzivam canesten aj fungicidin a detsky puder..da sa toho vytoku zbavit? pri pohlavnom styku mi je to neprijemne, vyzera to jak bravcova mast na partnerovom penise.dakujem

Na Ty

Ahojte mam iba 12 rokov a trapy ma ten biely vytok kazdy den sa sprchujem no nič nepomaha uz som z toho hotova no menstruaciu este nemam prosim poradte mi

Lola 636373748

Ahojte baby chcela by som sa spytat mam vytok na nohavickach je zltsej farby neviem odhadnut ci je spravny lebo hovorite ze to nema nejaku vonu ale neviem no vonia cudne

dada1685

skús zájsť inému gynekológovi na testy... mňa niečo podobné tiež trápilo, cca od takého veku, ale nie v takom množstve, bolo toho menej, nejak som to neriešila lebo som sa hanbila ísť gynekologičke pár rokov, moja chyba... no po návšteve si všimla aj výtok, spravila mi testy a potvrdila mi ureaplazmu... dala mi na týžden antibiotiká (aj partnerovi) a odvtedy som žiadne taketo špinenie nemala...takže to bolo do toho... takže ak máš stáleho partnera nech sa prelieči aj on ale dobrý lekár dá automaticky lieky aj jemu si myslím ;) veľa šťastia

Nika :-)

Aj ja som si mislela a tak som prestala jesta jogurt a aj tvaroh a nepila som a nejedla celí týžden nič mliečne a nič sa nezmenilo bieli vitok neprestal čím to môže byť???

ķNiky :-)

Ahoj baby mam dvanast rokou a menštruáciu som zatiaľ nemala ale na nohavičkách sa mi obiavujú biele výtoky neviete čo to znamená???