biely vytok

Príspevok v téme: biely vytok
hilda

prosim poradte mi.trapi ma biely vytok uz od 15 rokov.niekedy je hustejsi inokedy redsi, bielej farby, nema vyrazny pach.sprchujem kazdy vecer, pouzivam intim gel, vysledky u gynekologa v poriadku.obcas pocitujem mierne svrbenie.neznasam ten pocit mokrych nohaviciek.pouzivam canesten aj fungicidin a detsky puder..da sa toho vytoku zbavit? pri pohlavnom styku mi je to neprijemne, vyzera to jak bravcova mast na partnerovom penise.dakujem

lenka2

ked to zahanas len mastickou to ti zmiznu len priznaky subjektivne ale ak je tam infekcia tu musis preliecit priamo nie len trosku. to sa ti bude len oddalovat ak tam nieco je

lenka2

no ani mna to nesvrbelo v kuse, ale len sem tam.lekar mi ned spravil vyter a poslal to na rozbor a odtial mi hned zistili ze je ten vytok z infekcie, dal mi mas a cipky do posvy a v podstate sa to velmi zlepsilo ale este mi asi nieco predpise. ten moj vytok bol biely tak sa mi zdalo ze tak polohusty a nezapachal. inak by mal byt vytok nejaky len priesitny alebo len scasti belavy. ked ti nasla aj nejaky zapal tak by ti mohla urobit aj stery to by si bola na 100% ista ze je ok alebo ak nie tak ti da dake lieky a bude to ok. ak je tam infekcia tak ju mozes preniest na partnera a jemu sa ani nemusi prejavit a ked sa preliecis ty tak zasa sa ti to od neho vrati. skus sa poradit s lekarkou a trvaj na vysetreni laboratornom. v najhorsom zmen lekara ak ti nebude chciet vyhoviet. aby si mala istotu ze si zdrava a nie ze budes mat infekciu a nebude ti ju liecit

kvetka

ja mam prave taku lekarku,co nerobi ziadny vyter..teda aspon mne nerobila.hned to takto skonstatovala a je mi to trochu cudne.ale nemam svrbenie ani nic podobne.ale niekedy sa mi stane,ze mam.napr 2-4 dni mám,tak pouzijem jednu masticku,kt.mi kedysi predpisala,ked mi dala aj tie ATB.a prejde to za max.2dni a potom len ten vytok.na ten mi nepovie nic ine,len ze je to normalne.a ani kultivaciu nerobila.neviem,ci jej to mam pripomenut :/ ,ale nechcem si pohorsit u nej,lebo nablizku ineho lekara niet.
lenka2,tak neviem,ci vtedy,ked to svrbi, tak je to nebezp.pre partnera...ale ked sa to da "zahnat" len mastickou...??tak neviem,ci potom to nebezpecne pre neho nie je.ako to vlastne je?

lenka2

ja mam problemy s kvasinkami a tiez je pri tom biely vytok len to vtedy svrbi a pali a je to dost nanic. akurat pojdem zasa na kontrolu o 2 tyzdne. tak ja mam skor tento problem ako fyz. vytok´. ale to nie je asi nebezpecne a ani sa nemusis citit trapne tvoj partner si myslim ze to ani nespozoruje.neboj nic. chlapi zasa nie su az tak vsimavy ze by pozerali taketo detajly. ak ti doktorka povedala ze je to fyz, vytok a poslala ti ho na kultivaciu a vysledky ti prisli dobre ze nic ti tam nenasli tak to je v poriadku.

kvetka

lenka2,dakujem ti veeelmi pekne.asi sa jej nabuduce opytam, ako tu moju vidi,ci je fakt dost pruzna atd.a, prosim ta,chodila som tam s tym istym vytokom,o akom je tu debata a nic.vraj je normalny.raz mi dala ATB na vkladanie,vraj na zaciatku mam nejaky slaby zapal,tak som ich vybrala ale vytok je stale.ide o fyziolog.a mam taku istu otazku ako giv,teda,ci to moze vadit ked budem s partnerom a stane sa,ze vytok pojde.znepokojuje ma to.nie je to nebezpecne aj pre neho?vlastne,ked je fyziol.tak asi nie.ale ide aj o ten pocit a zrejme trapna situacia???

lenka2

blanku mas celkom isto to by sa ta ani pepytal ci si uz mala styk. mozno len ze ju mas taku pruznu tak si nie je celkom isty a radsej sa ta spyta ako by ti mal nejako ublizit- teraz myslim psychicky. mna sa spytal potom mi sam povedal ze je dost pruzna a ze preto sa ma pytal. ale ked je taka kludne sa nechaj vysetrit aj vnutorne lenpsie rozozna aj zmeny a isto ti ju nepretrhne. kazda zena ju ma inu niekto sa s nou ani nenarodi a niekedy je len taka sietkova a niekedy zasa velmi pevna. a nie vzdy sa roztrhne aj pri styku. kamoske sa roztrhla az ked mala porod predtym bola stale tam a bola pruzna. asi ju mas taku. je to uplne ok

lenka2

moze ta tak vysetrovat. on ma na to specialne kliestiky ktore neporusia blanu. aj mna tak stale vysetruje ved on vidi ako sa da ta blana roztiahnut nie je zasa az taka pevna. je pruzna. mna sa tiez pyta ci ma ma vystrit cez konecnik ale ja sa davam vysetrit kludne cez posvu je to lepsie. cez konecnik mi je to velmi neprijemne. a nikdy ma to nebolelo a ani mi ju nikdy nepraskol. nemas sa coho bat. proste len doktor vidi ze ju mas pruznu dost na to aby vydrzala

kvetka

ak som panna,tak ma gynekol.moze vysetrovat zelezami?mna sa na to vzdy spyta,ja poviem,ze som a aj tak ich do mna da.je to normalne?potom vysetruje cez konecnik.a ak by som blanu uz nemala,tak by mi to mala povedat?alebo iba ak sa opytam.tie zeleza hlavne nechapem.vojdu dnu aj ked mam blanu??