biely vytok

Príspevok v téme: biely vytok
hilda

prosim poradte mi.trapi ma biely vytok uz od 15 rokov.niekedy je hustejsi inokedy redsi, bielej farby, nema vyrazny pach.sprchujem kazdy vecer, pouzivam intim gel, vysledky u gynekologa v poriadku.obcas pocitujem mierne svrbenie.neznasam ten pocit mokrych nohaviciek.pouzivam canesten aj fungicidin a detsky puder..da sa toho vytoku zbavit? pri pohlavnom styku mi je to neprijemne, vyzera to jak bravcova mast na partnerovom penise.dakujem

delete

Baby ja mam tiez iely vytok od puberty. cca 9rokov. Dosť ma to hneva aj ked parnerovi to neprekaza. Ale podla mna to vyzera nechutne a hanbim sa za to pri orale. Mali sme s partnerom chlamydie, sme prelieceny..testy nam robili aj na ine veci. Ale tento vytok som uz mala aj predtým. Tak co s tým robit?

kacena

mozetemi prosim poradit.uz dlho mam bieli vytok.moze to nieco sposobit??co mam urobit.rada by som sa toho zbavila.dakujem

lenka2

no aj mne obcas ostanu na nohavickach skor stopy po zltom vytoku- a to uz som bola aj preliecena ale aj tak sa mi to este nezda. mozno to budu aj v tvojom prip. kvasinky ma to skoro kazda druha a maju rozne priznaky mozes to chytit hockde na plavarni v saune na Wc z uteraka dokonca zo stresu... ja som to chytila v lete na kupalisku.ale nie je to nebezpecne. sposobuje to zapal v posve ten vytok a drazdenie. u partnra sa to neprejavi vzdy sa len moze po styku ako ping pong vratit zene. ale su na to hocijake lieky a masti a za 2 tyzdne najneskor je to prec. ak nie je ten tvoj vytok penivy alebo zapachajuci tak v nejhorsom je to mykoza- kvasinky. skus este lactacid gel na umyvanie je skvely potlaca svrbenie a dokonca aj vytok. to ti moze aspon trochu pomoct

kvetka

lenka2, dakujem.aj ja myslim,ze vsetko asi nebude v poriadku.ten vytok je mozno biely,neviem to celkom posudit, niekedy sa mi zda,ze celkom priesvitny.ale na nohavickach mi niektory den ostanu stopy zltsej farby.nechapem,priznam sa, uz si to nevsimam,ale budem s tym musiet nieco robit.asi zvelicim priznaky aby som ju prinutila mi ten ster vziat.
dakujem ti,lenka2, este raz. :)))