POMOC! celulitida!!=(

Príspevok v téme: POMOC! celulitida!!=(
wewaa

Prosím...môže mi niekto pomôcť?! Do marca potrebujem zhodiť pár kíl, ale to ma tak netrapi ako CELULITIDA!!=( Mám 16 a celulitidu uz tak 2 roky.Moja sestra ktora ma o 10 kg viac ma jej oveľa menej. Neviem čo mám robit....pomáha pit viacej tekutin?alebo opmoze trosku daky gel?Cvicim dost ale to nijako nepomaha! PROSIIM!!!!!

wewaa

JEZISI !!!dnes som sa vydela v zrkadle.....HRUUUZA!=(boze uz ani nemam chut vecerat.Zajtra pojdem cvicit!A naozaj nevie tu nikto nieco ucinne na celu????!!!!PROSIM.....mozte mi napisatna mail:
jocediejojo@azet.sk

wewaa

ssia:
Inak aj ja som toto chcela zacat......ze dam si par tych kolacikov...ale idem si kupit permanentku do fitka...aby som sa aj najedla aj pochutila a aj nepribrala!=)Tak si drzme palceky!!=)
Inak ma este niekto skusenosti s tou masaznou kefou co ma tie drevene gulicky na konci?!=/by som to aj vyskusala.......

cornelka

Baby ja som bola taka sprostucka kedysi, mala som uzasnu postavu, fakt, ked vidim tie fotky, tak fakt super, ale moje kamosky mi hovorili aka si chuda a rob s tym nieco a to bola zavist, dnes to viem...zacala som sa prejedat, aby som pribrala a mala na sebe viac tuku a s tym prisla samozrejme celulitida...je tu este taka baba ako ja? ja som isla sama proti sebe, niektore baby, by zato dali neviem co, ja som to mala prirodzene a len aby ma brali kamosky, tak som to riesila tymto sposobom...zato, ze som bola pekna, niektore ma uplne odpisovali, tu mi uz do smiechu nie je

ssia

uz som si to s tymi kolacikmi rozmyslela...ved to patri k vianociam. a okrem toho, radsej si dam viacej pohybu, uz 3 hodiny mam za tento tyzden a to mam este 1 den (zajtra) tak asi zvysim davku na 3.5hodiny tyzdenne. minimalne!

bara

Caute trpitelky! :)
ja mam tez nabeh na celulitidu, aj ked som pomerne stihla. zo vsetkeho co som vyskusala ti mozem poradit dve veci, ktore ako JEDINE sa mi osvedcili:
1. Z dlhodobeho pohladu- masaz, masaz, masaz!! Treba so kupit kefu (taku, co ma drevene stupliky) a pekne do cervena masirovat rano a vecer(ale nie moc, lebo su modrinky). To je zaklad! Tie hrudky pod kozou su vlastne lymfa a tuk, ktory sa sam nerozhybe, tak tomu treba pomoct. Paradna vec je grepovy olej, ktory to urychli. Zmena nenastane zo dna na den ale po par mesiacoch to urcite uvidis. Chce to volu!!
2. Co mozes urobit s rychlym efektom je skoricovy zabal!! Robia to aj v salonoch po lymfatickej masazi, ale da sa aj doma. Zozen si PRIRODNY skoricovy ESENCIALNY (nie etericky)olej(odporucam znacku salus), pomasiruj si nohy a zadok, nanes olej a omotaj foliou asi 3 krat a prikri sa dekou. Nechaj posobit aspon 15 minut. Pocas toho si predstavuj, ako sa krasne vyhladzuje koza (sila sugescie funguje :)))
drzim palce!!

ssia

baby, dnes začíname piecť medovníky...ide sa na to;) asi sa dnes vyhovorím, že medovníky sa majú jesť na vianoce;)

ssia

ked to zvladu gynaaaa a rachabb, tak aj ja.a chcem schudnut do noveho roku co najviac aby som si mohla dat nejake fajn predsavzatie ze to udrzim alebo co...a urcite nechcem pribrat, to fakt nemusim. a na vianoce dostanem take uzke nohavice, tak chcem aby som mala v nich pekne stihle nohy.
a oddnes cvicim. kazdy tyzden(sobota az piatok) musim spolu aspon 2,5 hodinky. to by som mala zvladnut;)