POMOC! celulitida!!=(

Príspevok v téme: POMOC! celulitida!!=(
wewaa

Prosím...môže mi niekto pomôcť?! Do marca potrebujem zhodiť pár kíl, ale to ma tak netrapi ako CELULITIDA!!=( Mám 16 a celulitidu uz tak 2 roky.Moja sestra ktora ma o 10 kg viac ma jej oveľa menej. Neviem čo mám robit....pomáha pit viacej tekutin?alebo opmoze trosku daky gel?Cvicim dost ale to nijako nepomaha! PROSIIM!!!!!

gynaaaa

wewa....aj my mame malo miesta...
ale o to nejde ...chcela som ho starsne...hovorila som ze budem sedet na nom stale...je doma dva roky a nepouzivame ho skoro vobec...az teraz som ja zacala...ked mi tatko hovoril ze jeho kolegyne kupili bycikel a tesili sa z neho a ze tiez zostal na ocot:)
ale teraz uz dva dni poctivo makam 45min...pri telke:)

katu5ik

uch... no ja som si dneska kupila dalsi krem do zbierky :D nievea good bye cellulite, ze vraj je dobry, vyskusam:) .. a ete som kupila caj na celulu a ete detoxikacny, tak uvidim..s cajikmi som ete neskusala.. a kazdyy den tak 10-15 min posilujem nohy a zadok, na dlhsie nemam cas a ani energiu poslednu dobu.. ech ech..

wewaa

No ja nemám bike len stepper tak dam dakych 25 minut na nom....a potom budem normálne cvicit doma!=(.....by so maj ja pristala taky stacionarny...ale miesta nemame!!=((

gynaaaa

ano je to pravda...citala som clanok ze k spalovaniu tukov dochadza az po 20 min...najlepsie je okolo 45min...
od dnes si davam 45 minut na bycikli aspon styri krat do tyzdna....

wewaa

To sme tu každá s iného kúta=/........som si dala záväzok, že budem 2/3krát do týždňa cvičiť...je pravda že treba cvičiť minimálne 25min.?!

wewaa

Ale tak ja som bola v sobotu na koncerte pogovat.....myslim ze so mtolko schudla...!!=D...len keby to slo tak lahko!!=/

zuza*

no mne na celulitídu zabral len tento bodyter www.bellas.sk , už to tu bolo spomínané v inej téme, tak si to prípadne pozri. Tiež som skúšala všetko možné a nemohla som sa tej hnusnuj celulitídy zbaviť a tu som začala chodiť, pretože som chcela zhodiť nejaké to kilečko. Ale na moje prekvapenie mi to úplne stiahlo celulitídu, teraz mám pekne hladké stehná, čo už som ani neverila, že sa mi niekedy podarí.

leila

wewaa len chod, ja som dneska bola na power joge 1x no bola to sranda v tom zmysle ze som moc nevladala, ako to sa nezda ale je to dost namahave cvicenie, ale fakt to pomaha v tom ze si natiahnes vsetky svaly na tele. No chcela som to vyskusat ale uz tam asi nepojdem. Teraz v utorok pojdem normalne do posilky cvicit.