Yadine

ivaa

...caves.. ja Yadine uzivam uz asi 2,5 roka... velmi pekne to upravuje cyklus, a ano pomaha to aj pri akne-ale to je mozno aj indivindi. A nepribrala som z nich, iba asi 2 mesiace kym si telo na ne zvyklo tak som mala pocit ako keby sa vo mne trosku zadrziavala voda-myslim v celom tele... ale stazovat sa nemozem, hlava neboli, ani prsia a spolahlivo chrani..ak dodrzite postup ale urcite sa treba poradit s gynekologom..:)

sisa48

Ahojte ja som vcera dostala kramy a prvykrat zacinam brat yadine takze este neviem.len nechapem teraz to mam brat21 dni potom 7 dni prestavka?a ked za tych 7 dni nedostanem menzes aj tam mam na 8.den brat dalsich 21?

zuzmund

Ahojte zienky. Ja uz dva roky beriem Diane35. Ale chcem zmenu, lebo mam pocit, ze z nich stale po troske priberam. Kamos z lekarne mi odporucil Yadine. Maju tiez vplyv na plet a naozaj sa z nich nepribera, mozem z nich naopak po Diane35 trocha schudnut? Viete ich niekto z praxe porovnat? PLEASE!!! Dakujem.

3martina3

mamba, teraz budes mat cyklus 28 dnovy - 7 dni pauza, kedy by si mala dostat menzes a 21 dni beries....to iba na prvykrat tie pocty "nesedia", lebo zacinas brat v prvy den menzesu, ale potom cez kramy neberies.

mamba

prosim vas vysvetlite mi to niekto...s HAK len zacinam..ked zoberem 1. tabletku v 1. den kramov a potom 21 dni ich berem nasleduje 7 dnova pauza pocas ktorej by mali prist kramy??to budem mavat kramy kazdych 21 dni??doteraz som mala 30 dnovy cyklus