Yadine

l.sia

ako to krvacanie si mala dva tyzdne v kuse a potom uz ako nic a pri dalsej menstruaci to bolo uz narmalne 3-4dni a koniec ano?no dufam ze to tak bude aj umna lebo uz na to nemam nervy stale intimky a tampony.a hlavne sa mi to spusti ze cely den nic a po sexe bum zacnem krvacat sice je to dost slabe ale mne to dost vadi a ide na nervy inac dakujem za odpoved :-)))

l.sia

ahojte mam jeden problem a chcem poradit ci s tym ma niekto nejaku skusenost zacala som uzivat yadin v prvy den cyklu a uz je 8den co to uzivam a estale mam mierne krvacanie je to normane dost mi to ide na nervy pl.odpiste ak ma alebo mal s tym niekto taky problem mozte aj icq 472-605-514:-)

ginngi

df... podla toho, kedy si ju zacala uzivat.. ak hned v prvy den cyklu.. tak by mala hned, vraj, a ked nie, tak po strvrtej, tabeltke, vraj...

yvetta

Yadine je dobra antikoncepcia, ja som pri nej schudla 8 kg pomaly za rok, a nemala som pri jej uzivani ziadne problemy.

elly

Prvýkrát začínam bra´t antikoncepciu a to práve Yadine.Z toho čo píšete je to zrejme dobrá antikoncepcia.Aké s nou máte skúsenosti? priberá sa z nej či nie a fakt z nej rastu prsia? pls odpište

zuzana81

Ahoj mery22,
osobnu skusenost nemam, len z pocutia. Vraj je celkom dobra tato HAK, o boleni hlavy mi kamoska nic nespominala a stoji okolo 1300.

wniky21

ahoj adi:)
konecne som nasla normalnu stranku.. das mi na seba icq.. ak mas ete tie 2 balenia, tak by som kupila:)) ozvi sa mi prosim..:)

niky
moje icq 481 222 574