Yadine

lulik

Yadine - mate niekto,prosim Vas podobnu skusenost? zacala som ho brat 11.1. v prvy den krvacania a to dodnes trva,co je uz 10 den!Myslite,ze je to este v norme?
dakuejm

panda

ahoj sedivka...
dnes som akurat dostala prvy recept na yadine.. pocula som ze je velmi drahy.. kolko stoja tabletky na mesiac? a na tri? ja by som mala zaujem o ne
:)

pravda je taká...

sú super tí na antik.com, ale raz ma dojali, lebo ked som brala hak, tak než. účinky môžu byť z toho, a ked som nebrala, tak na tie isté než. účinky tvrdil, že to v žiadnom prípade nemôže už byť hak- v tomto sú gynekologovia rovnakí- zatlkať...

lklk

lusyia = ... www.antikoncepcia.com ... tam si daj forum, tam ti poradia skuseno gynekologovia v priebehu jedneho dna... ja mam tiez YADIn a nestazujem si, tiez mi zo zaciatku byvalo zle od zaludka, ale potom to preslo a etraz je setko fajn...ale kazdemu inak zabera takze tolko ... no a s tymi zmenami HAK sa pytaj na tej web stranke ....

lusyia

ahojte baby.neviem si poradiť.brala som Diane35, teraz mam Yadine.ale sa mi zda že Diane bola lepšia.z Yadine mi je zle od žalúdka, nemá ani také účinky na akné, mám nafúknuté brucho, stale by som len jedla..neviem či mam opat prejst na Dianu, alebo počkať či sa to s Yadine nezlepší..lebo nechcem ani svoje telo trapit takymi skokmi a zmenami..poradte

b

Ahojte, ja by som povedala, ze je to uplne individualne, ja beriem yadine viac ako rok a prve 2 mozno 3 mesiace som tiez mala bolesti hlavy, nauzeu a bolo mi tak celkovo zle, potom sa to trosku upravilo, ale zacinam mat pocit, ze sa mi to vracia. Moja kamoska nej mala take migreny, ze ju hned musela vysadit. Co sa tyka chudnutia alebo priberania nic som si nevsimla a akne fakt zmizlo aj ked nie 100%.Antikoncepcia musi jednoducho sadnut.