Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

petuska265

no sak hej ale tak pockam este a uvidim ci mi dojdu alebo nie...ale tak dufam ze hej....dakujem vam..:)....joj to ako keby naschval mi nechcu dojst lebo mam zacat brat antikoncepciu a nejako asi nezacnem....tak budem len cakat :(

jajkafr

petuska
keďže máš nepravidelný cyklus nemusí ísť o tehotenstvo a na druhej strane môžeš si kúpiť tehotenský test a ten ti dá takmer 100% odpoveď

jajkafr

katalinka
prečo riešiť nepravidelný cyklus hneď HAK? skôr by som si dala vyšetriť hormóny a všetko ostatné a už keby nebola iná možnosť možno vtedy by som uvažovala nad HAK... nepravidelný cyklus môže spôsobovať hocičo a nie všetko sa musí riešiť HAK a navyše podľa mňa ak dostanem menzes raz mesačne aj keď nepravidelne tak už vôbec by som to neriešila HAK...

petuska265

no tak ja este pockam tento tyzden a potom pojdem...a dam vam vediet...tak dufam ze to bude dobre..neviem co by som robila keby to bolo to tehotenstvo...ozaj sa bojim:(...tak drzte mi palce...joj

katalinka

petuska265 keď ti takto blbne cyklus, mala by si pouvažovať ned hak... dôvodov prečo ti mešká menses je viac ako len prípadné tehotenstvo, upokoj sa a čo najskôr vyhľadaj gynekológa :)

petuska265

ahojte chcela som sa len spytat ci je normalne ak mi uz kramy meskaju 8 dni a mozno este aj budu:(... s frajerom som uz spala, ale vzdy sme pouzivali kondomy a pozerali sa ci je to tak ako ma byt...hrozne sa bojim...kramy mi niekedy meskaju niekedy zasa pridu skor..ale teraz sa vazne bojim..:(...poradte mi:(

titi...

jayaaaaa závisí to od toho ako sa cítiš,koľko máš rokov či si už mávala pravidelnu menštruáciu.Ked si už mávala tak pekne chod ku gynekologovi.

misena

ked som čítala vaše písmenká,tak som sa v nich úplne našla a som rada že nie som jediná čo má dlhodobé problémy s menzesom a že to nemusi byť nič vážne.Tie kvapky ma veľmi zaujali,opýtam sa na ne toho trula gynekologa:)))))