Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

petuska265

ahoj chcela by som sa spytat.
idem na dovolenku a akurat mi vychadza menstruacia...mama mi kupila nejake tabletky aby som ju nedostala ale ja berem antiku takze co mam robit? mam radsej brat tie tabletky alebo mam brat 2 mesiace v kuse antiku...prosim poradte mi dovolenka sa uz blizi:D
dakujem :)

petuska265

ahojte....stale mi neprisla menstruacia...v pondelok idem gynekologicke...dufam ze to dobre dopadne...:)...drzte mi palcee

petuska265

aha...no tak dakujem...no ja teraz nechcem urcite dieta pretoze este chodim do skoly...a aj mne uz meska 11 dni...tak ja este pockam tento tyzden a ked mi nepride tak potom sa za nim vyberem...:)....dakujem za radu

anuska33

ahoj.Ja som akurat dnes bola na gynde,lebo tiez mavam nepravidelnu menst.a teraz mi meskala uz 11 dni,tak mi dal lekar injekciu na vyvolanie.Mne lekar povedal ze to moze byt aj preto,lebo nedochadza k ovulacii.Ja teraz tiez chodim na ultrazvuk kvoli tomu a hlavne preto lebo chceme s manzelom babatko a ovulacia nikde.Vyber sa pekne za lekarom a povedz mu aky mas problem.Ak nemas deti a budes chciet mat aby si to potom nemusela riesit.

petuska265

ahojte mozem sa nieco spytat?,....mojej kamaratke dala gynekologicka tabletky pretoze jej tiez meskala menstruacia...a chcela som sa spytat este jej ostali mozem si ich dat ja??....dakujem

petuska265

a zase to na mna prislo...ja nechapem preco ich nemozem dostat....joj...som z toho uplne na halvu...asi mi uz nepridu vobec alebo co:(

petuska265

dakujem....uz ani nemam taky strach...a ani neviem z čoho veď nemám byť z čoho tehotná...teda dúfam:)....dakujem ešte raz...:)...a dufam teda ze ich tento tyzden dostanem:(:)

Bucka22

petka nemaj hned taky strach, ja mavam vacsinou pravidelny cyklus a teraz mi uz meska vyse tyzdna... Niekedy sa to stava. Nemusis brat HAK lebo ked vysadis bude ti meskat zase. Skus pit radsej cajik z alchemilky alebo mysieho chvostika, kazdy nie ale nie viac ako 3 tyzdne a potom pauza.