Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

Sára.

dobry den prosila by som o radu.hocikedy najme v skole mi zacne vytekat z posvy tekutina ako biela voda cista uplne cista.mam mokre aj rifle dokonca..skoro cele nohavicky.je to bez zapachu.co to je?ako za toho zbavit?mam to pred menzesom den alebo tak nejak a tiez aj inokedy...ako kedysa mi to objavi....pomozte co najrychlejsie.za odpoved dakujem velmi pekne :)

ivankaa.

Dobry den.. prosila by som vaso radu. mam 13 rokov a mam uz menzes od januara tohto roka.. teraz ho uz mam 5 krat a cyklus mam vzy len okolo 20 dni viac nie a teraz som mala len 17 a to by sa mi mal teraz predlzovat ked uz mam 5 x nie?? a ked mam este menzes tak ma z rana bolia prsia.. a alea pred tym co mam dostat zase menzes ale 5 dni pred tym tak mi vytekat z posvy tekutina ako biela voda cista uplne cista..mam mokre cele nohavicky..je to bez zapachu..co to je?ako za toho zbavit? dakujem za odpoved :)

sokovana:(

viete mi nieko pomoct,prosim? pred tyzdnom mi skoncila menstruacia a dnes rano nanovo sprska krvi na vecku zo mna. je to normalne,teda viem ze nie,ale cely tyzden som bola chora, prechladnuta. moze prist rychlejsie v tomto pripade? mam sa strachovat alebo nie? este nikdy sa mi to nestalo, hoci som casto chora. pomozte, prosim, poradte.

jajkafr

petuska
tak tie tabletky niekde odlož alebo ich ponúkni nejakej kamoške ktorá by ich chcela a nemáš problém :)

petuska265

no sak ale toho sa bojim...ja jej to nepoviem proste budem sa len robit ze tie tablety berem a hotovo...:DD a dakujem :)

jajkafr

petuska
určite ak berieš antiku tak ju ber bez prestávky zbytočne sa budeš dávkovať aj inými tabletkami ak nemusíš... veľa žien to tak robí a funguje to... mamke jednoducho vysvetli, že berieš antiku a že si menštruáciu posunieš tým :)
takže peknú dovolenku prajem a nestresuj :)

petuska265

heh kto mi poradi??...prosim co najskor...lebo v stredu idem prec...no ja som pisala o tej dovolenke ze tam jako idem a ze mam dostat menstruaciu..no a mama mi kupila tablety..ale ja berem antiku tak neviem co mam spravit..mam brat nadalej antiku alebo skor tie tablety...ale co zase s nimi spravim..budem ich skovavat?...mama mi na to pride:(
pomozte mi :) dakujem