kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

...

pekne si užívaj svoje príijemné radosti s bábätkom, s manželom a s kámoškami ktoré ti stoja za to.

ver ... taká kámoška ti nestojí ani za nočné mory ani za trápenie.
a .. možno sa samätá lebo ostane

3nt

no ono sa ani neni comu divit.pises ze chodite 5-ti.evidentne tam je ona NAVYSE.myslim ze ked sa bojis zeby si rozbila partiu tak nemusis nejake vyrazne kroky robit.ale snaz si ju drzat od tela a nad vsetkym cim ti bude chciet ublizit sa iba pousmej.myslim ze to ju ovela viac nasere ako keby si sa s nou mala hadat pretoze takyto ludia sa vyzivaju v tom ked vidia ze niekomu ublizili.

ele

Este viete co je najvacsia fraska? Ze sa hra na najvacsiu krestanku, moralistku, obcas zajde do kostola a potom nam vyhlasuje ako sa velmi modlila za mojmo manzela, pritom sama spachala smrtelne hriechy, nevahala ist na potrat a ma milenecky vztah so zenatym muzom. Nikdy sa z toho nevyspovedala a chodi na svate prijimanie, co je svatokradez, dalsi smrtelny hriech. Moj manzel bol kedysi hlboko veriaci, ale odkedy sa mu narodil postihnuty brat, prestal verit a casto nadaval na Boha, tak ze preto sa zanho modli. Odkedy cakame babatko, zase veri :-). Ale uz nebudem o nej takto pisat, lebo clovek by nemal nikoho sudit, je to jej zivot, aj ked sa cloveku niekedy rozum pozastavi.

ele

... A ja som si myslela ze som moc precitlivela z toho mojho tehotenstva :-)) Vidim ze vy jej chovanie vnimate rovnako, najprv som si myslela ze je to normalny jav, ze proste su aj takyto ludia a treba to akceptovat :-( Mas pravdu ... ja uz sa nemienim kvoli tomu znervoznovat, uz aj nocne mory z nej mavam.

...

ja by som jej to povedala... ved nech sa pozrie aj na seba kritickym okom.

a ty sa ches naco s nou rozpravat, ked to nikam nevedie... len sebe zase ublizis... lebo taka potvrora si nebude davat servitku pred ústa

ele

Mam aj ine kamaratky, take prave z detstva:-) S touto sme byvale kolegyne a v partii sme piati, dva pariky a ona. Ta druha kamoska je hotovy anjel a ma nas rada obe, lebo jej nic zle este nepovedala a bojim sa ze ked s nou prerusim kontakt, ze sa partia rozpadne. Pokusim sa s nou porozpravat aj ked viem ze je to zbytocne, lebo u nej to bude asi pudove a vtedy na chate som jej uz povedala ze mi to vadi a nic sa nezmenilo. Este jedna vec, ona ma na tvari na licach strasne akne aj jazvy po akne a sa ma aj pytali druhe kamosky ze co sa jej stalo, tak kebyze som taka potvora tak by som jej to povedala, ze ludia sa ma na to pytali, lenze viem ako by jej to ublizilo, predsa kamaratstva musia fungovat na urcitych principoch, nie?

veronikabj

ja mam taku kamaratku z detstva,ale na svoju svadbu dom ju nepozvala a ani nelutujem.Takže ked ti takto ublizuje tak sa nanu vykasli.Kazdy sme nejaky a ako sa vravi: kto sa niekomu posmieva 2 krat sa mu to vrati. hmmm

jana123

Aj ja som mala taku \"kamaratku\". Este ked sme boli teenagerky a chodili sme na diskoteky, tak stale ma upozornovala, ked sme tancovali, ze ako sa hybem, nech tancujem poriadne. A aj pred druhymi ma zhadzovala. Ona si myslela, ze je dokonala. Ze ma dokonalu postavu, tvar, pohybove nadanie atd. Raz mi nieco take povedala aj pred mojim priatelom a on jej poriadne vynadal. A povedal jej, co si o nej skutocne ludia myslia. Ze je to chudera, co sa len predvadza a pri tom posobi trapne. Po tomto nase vztahy ochladli, uz sa ani nestratavame casto, nemame si co povedat.