kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

andy

Tak jej povedz, že si to musela zrušiť kvôli inému programu (nevysvetľuj jej akému), kamošom zmeň termín a jej nič nepovedz. A neboj sa jej potom povedať, že si si nechcela kaziť jej poznámkami vaše spomienky na svadbu. Budem držať palce, určite sa ozvi, ako to prebieha, som zvedavá!?

ele

Ja viem, ze su zeny ktore dokazu zviest aj toho najvacsieho vernika, ci ako sa to povie :-) Nemusi to byt chyba muza.
Leerka to su take tie typy, co maju tak ubohu existenciu ze si okorenuju zivoty tak, ze neustale druhych zivoty riesia a ohovaraju ich. Aj si jej povedala ze sa ti dostalo do usi co o tebe rozpravala?

katkaxxx

ele co riesis? takato osoba ti stoji za to aby ti ublizovala?? nechapem co riesis, mne by takato osoba nestala za to aby som sa s nou stykala alebo bavila

ele

ajja ved to bol jej napad, ona nema doma DVD. Sme uz dohodnuti, tak ked to zrusim tak sa bojim ze sa ostatni nastvu. Potom som rozmyslala ze ked bude mat podobne poznamky, ze ju poslem z bytu prec, bude to autentickejsie, len ci budem mat odvahu, ked sa ani opit nemozem.

3nt

vies to je pekne ze ta manzel nepodviedol.a nikto netvrdi ze ta podviest ma.len priznajme si ze chlapy su obcas pekne naivny a az neskoro si uvedomia ze zeny vedia byt tiez pekne mrchy...

leerka

ELE ja som tiez mala takuto kamaratku, alebo da sa povedat ze este mam, ale nestretavam sa uz s nou... pozname sa od zakladnej skoly, byvame o ulicu dalej, a proste bola v pohode baba a ptom sa neak zacala menit, neviem preco, zrazu zostala strasne afektovana, ja som si pootm nasla priatela, a si predstav este aj ked spolu cestovali busom, tak mu povedala, ked sa otocil za neakou motorkou: no jasne, to ste vy chlapi, sa musite otocit, ked vidite motorku, neviem co z toho mate.... no a stale taketo poznamky,... moj priatel jej nic nepovedal, lebo chcel byt voci nej slusny, lebo jedine co by jej asi bol povedal, tak ze je p--a..... potom sme spolu zacali pracovat ako recepcne v jednom penzione... a co ta o mne porozpravala.... robila osm 4 dni v tyzdni, ona iba 3 a vzdy to tak bolo.... ze sa chodim jebavat na chaty a ze ona mi tu robotu vybavila a taketo veci..... tak som s nou prestala komunikovat, ale potom mi to nedalo.... a asi o niekolko mesiacov sme sa zacali zdravit a neak zase bavit, ale teraz som sa utvrdila v tom, ze mi bud zavidi alebo neviem o co jej ide... ked som teraz prednedavnom mala problem s priatelom, tak mi povedala, ze jeeej, a vy ste sa este nerozisli, sa cudujem, ved uz som to aj cakala.... takze kamaratka ma takto pekne "podrzala" ked je clovek uplne na dne z neakych veci.... takze tak...... teraz s nou ani nie som, nevyhladavam jej spolocnost a asi si to uz aj uvedomila....

ele

Andy mas pravdu, teraz zacinam 5. mesiac a sexujeme 2krat do mesiaca, lebo nemam chut, predtym to bolo kazdy druhy den skoro(ked bol lepsi tyzden:-) A uz sa mi brucho zvacsuje, potom sa uz asi vobec nebudeme, aj ked premoct sa mozem :-) Moj manzel ma za 8 rokov nepodviedol, preto ma ani vo sne nenapadlo ze by sa to mohlo stat. On sa s nou uz tiez nechce stretavat, lebo vidi ako ma ta osoba znervoznuje, tak hadam to bude lahsie prerusit s nou kontakt aj z tohto dovodu. Ja musim nejak poriesit ten nas sex. zivot, dik ze ste ma varovali, zacnem hned dnes :-)

Avantasia

no.. preco asi nema vela kamaratov v Blave :))
s priatelom zatial svadbu neplanujeme,sme len rok spolu,ale tak krasny a vyznamny den by som si nenechala pokazit.a ver,ze ked budete tu kazetu pozerat spolu,aj s tou od suseda :) bude mat ustipacne narazky.a vy dvaja s manzelom si pokazite ten dojem a momenty stastia. ak jej nedokazes povedat ty,aby neprisla na party,nech jej povie manzel.mozno ked ju on odfajkne tak sa skludni