kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

Avantasia

v nasej presovskej "metalovej" komunite mame jednu taku dobroprajnu dusicku :) chrapala s kadekym.. a to nas nie je vela co sap ohybujeme v tychto kruhoch.. cuduje sa,preco ju my dievcata neznasame ked nam nic neurobila.no mne osobne nic.ale to uz ma kazda zenska v sebe ze tu kur*u odsudi. bez okolkov vystartuje po hocikom. mojho skusala lamat ze pod na pivo pod bracek pokecat. som si dupla a chvalabohu,moj priatel jej ukazal kde ma miesto.tiez ju velmi nemusi.. ale je to ta z tych slizkych potvor co preberu ci zvedu chlapa a ani si to neuvedomi a nevera je tu.som z nej trochu nervozna,lebo ona je taka dobrovolnicka :D ale verim partnerovi to urcite.len sa snazim aby sme sa stretavali s nou co najmenej

ajja

hej, daktore to fakt takto vedia, nenapadne, ale cielene zhodit a ublizit a ten koho sa to tyka, ked ostane z toho "vedla" a otvorene sa brani, ostane ten zly, ze co si to vymysla, na take baby asi tiez treba ist nejak oklukou, takticky, ale ja som tiez priama, mala by som sa naucit "tie ich maniere" na obranu

Avantasia

v nasej presovskej "metalovej" komunite mame jednu taku dobroprajnu dusicku :) chrapala s kadekym.. a to nas nie je vela co sap ohybujeme v tychto kruhoch.. cuduje sa,preco ju my dievcata neznasame ked nam nic neurobila.no mne osobne nic.ale to uz ma kazda zenska v sebe ze tu kur*u odsudi. bez okolkov vystartuje po hocikom. mojho skusala lamat ze pod na pivo pod bracek pokecat. som si dupla a chvalabohu,moj priatel jej ukazal kde ma miesto.tiez ju velmi nemusi.. ale je to ta z tych slizkych potvor co preberu ci zvedu chlapa a ani si to neuvedomi a nevera je tu.som z nej trochu nervozna,lebo ona je taka dobrovolnicka :D ale verim partnerovi to urcite.len sa snazim aby sme sa stretavali s nou co najmenej

ele

Zabudla som dopisat, ze ked som sa na to urazila, ostatni sa na mna pozerali ze aka som vztahovacna, lenze oni necitali medzi riadkami a to sa proste da vycitit z toho cloveka. Robi to vazne prespekulovane, presne si to vystihla ajja, ze kazda lichotka ma svoju dan. Andy.. ta "kamoska", to bola riadna suka. Ona to dalej vobec neriesila? Nevolala ti uz?

andy

Tak to vidíš moja zlatá. Rýchlo preč, kontakty nemusíš hneď prerušiť, ani jej nedaj najavo, že ti niečo vadí, lebo by ešte z teba urobila blbú, nenápadne, ja to robím s kolegyńou, nedá sa kontaktu vyhnúť, máme dokonca spoločnú partiu (je strašne zákerná), tak to robím nenápadne - s priateľom už máme program,...a tak, aby to nebrala v zlom a potom to postupne obmedzíš úplne. Pôjdeš na materskú, budeš sa vyhovárať, že nemáš čas, postupne si nájde inú obeť a ty budeš mať pokoj

ajja

a na vela muzov posobi to, ked je ta "sikovna paskudnica " taka akoze nevie, treba jej pomoct, vysvetlit, vela muzov rado ukaze svoju sikovnost a bude sa jej venovat, aby sa naucila, pochopila, o co ho ziada

ele

Vsak to. Urcite by som ja z toho vysla ako ta najhorsia. Ona ked ma urazi, tak nenapadne, aby nikto ani netusil. Potom ked napisem mail tej druhej kamoske, ze co si ona o tom mysli, tak mi napise ze ona to ani nepocula a ze ona fakt nevie ci mi chcela ublizit. Raz uplne zdegradovala moju robotu, zevraj zakaznici nie su so mnou spokojni a jej sa stazovali, ale povedala to tak, ze akoze vo vseobecnosti, nie priamo na moju osobu ale tykalo sa to priamo mojej roboty. Ja nie som slabomyselna aby som nepochopila ze to bolo adresovane na mna. Pritom viem ze si to vymyslela, lebo ona nastupila az po roku a ja som za ten cas ziadnu staznost nemala.

ajja

niektore baby s nevinnymi ockami a milym usmevom maju taky "fantasticky" dar manipulovat s ludmi, hlavne s muzmi, daktori to fakt nepochopia a nevidia, co ta baba sleduje < pretoze ona kazdeho obdivuje a chvali, taka dobroprajna dusa>
metodou pochvaly a kritiky vypichne neieco negativne, aby si to tvoj chlap vsimol, ja som mala tiez "kamaratku", ktora tak uprimne a milo v spolocnosti viacerych kamaratov, ze jeeej ako dobre vyzeras a pritom ty si uz taka stara?, joj ja mam este len ..tolko rokov hahaha..< vsimni si, ze ja som ta mladsia>
dalsej kamaratke zase tak vypichla, ze, ako dobre si sa namalovala a pritom mas uz mas tolko vrasok, ze to nie je ani vidno, dalsiu kamaratku najprv vychvalila aka je sikovna, mudra, ale take krive nohy ma, ake by ona neprezila, keby take mala a takych zakernych, klukatych pripomienok mala vela, uz si ani nespominam... a chlapi ani nepostrehli, ako ich vlastne nenapadne upozornovala na nedostatky ostatnych dievcat

andy

Niekedy je to ťažké povedať, hlavne keď všetko robí šikovne a ešte bude ona vyzerať ako nejaká žiarlivá k...., slušne, nenápadne ju vystrnadiť zo svojho života. P.S. Hovorím to z vlastných skúseností, lebo jeden rozchod z takýchto dôvodov mám za sebou. Kamoška to robila šikovne, stále môjho partnera nenápadne provokovala (môžeš mi pripáliť, môžem ťa poprosiť,...), keď mu dala ruku na koleno na diskotéke, poslala som ju do p... a ostala som v celej spoločnosti najväčšia krava, že o čo mi ide. Ona nahodila nevinný kukuč a ja som odišla. Priateľ za mnou nešiel, tak som to s ním skončila. Teraz som sa dozvedela, koľko vzťahov sa jej už podarilo rozbiť. Tiež som to mala robiť rozumnejšie