kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

ele

3nt, Boli unas v sobotu a bola taka ina, mozno ze jej ta druha kamoska nieco povedala a okrem toho jej nasli v hrdle zlateho stafylokoka a brala na to antibiotika a zaroven pila piva, bolo jej dost blbo, tak nejak sa jej nechcelo zabrdzat.. Ja som sa s nou ani nejak extra nebavila, ked sa dozvedela ze v pondelok natacam Zmenaren v STV, uplne onemela.

3nt

ja si myslim ze by si ju pomali mala zacat vypustat zo svojho zivota.naco ti je taka kamaratka ktora ta podraza?a okrem toho za chvilu budes mat uplne ina starosti ako sa zapodievat este s nejakou husou:)

ele

Tak si predstavte ze raz, este ked som s manzelom zacinala chodit(asi stvrt roka sme boli spolu), moja najlepsia kamoska (este zo skolky), to nanho skusala. Asi si myslela ze to medzi nami nebude az take vazne. Tak sa pred nim vlnila, akoze sexi cica, vytrcala cecky, porad predomnou by si to s nim rozdala, zaludok sa mi dvihal. Vtedy som na nu nakricala ze co to nanho skusa nech sa okamzite spamata, ci si uz vazne nedokaze pudy ovladat a odvtedy je normalna, aj ked viem ze dodnes ma nanho slabost. Hlada vzdy podobne typy, aj ich k sebe prirovnava, ze maju podobnu postavu, zadok, mimiku, a tak. Je to trapne, no napriek tomu sme kamosky. Ludia su fakt hrozni, vzdy myslia predovsetkym na seba a neuvedomuju si dosledky svojho spravania.

rodrigez

avantasia ja mam podobny problem. ALe to skor frajerka ma taku trubu v particke. Presne ten typ, co sa snazi nahovorit aj kamaratky aby robili fujoviny. Tiez ju moc nemusim, teda inak je celkom faj, ale nemam rad ked je moja s nou niekde. Je to cert pokusitel, co nevie co je laska. Zo svojho priatela robi totalneho idiota, chudak chalan, vsetci to vedia, len nikto mu to nepovie. Skoda ze ho az tak dobre nepoznam pokecal by som s nim. Ale toto nie je moja vec ale tej ich fasa particky... lol...

rodrigez

Vyser sa na nu na trubu frigidnu... trizvy ju nikto neosuka, tak sa sprava ako krava... jej to sa aj rimuje

tak sa spraava ako kraava... he he

Avantasia

hej vysvetlovanie a recicky typu.. ja s nim ozaj nic nechcem mat.. ja nejdem po nom.. ja som to tak nemyslela.. a smutnucke ocicka,urazena dusicka.. ach stupa mi tlak :D

andy

To ani nebola moja kamoška, len sa stretávala s priateľovou partiou, takže nič. Akurát jemu sa snažila niečo na druhý deň vysvetľovať, že ona to tak nemyslela a tak, nevinné očká...on ju vraj poslal kade ľahšie, ja som ju raz stretla a nenápadne pred kamošom mi začala hovoriť, že to tak nebolo, povedala som jej, že aj tak nie je jeho typ, že on nemá rád sušienky a na to mi šplechla do ksichtu "to by si sa čudovala". Takže neni o čom. Len opatrne, už teraz to vidíš, že každý na teba kuká ako na blbú...