NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

[zruseny12]

ja by som si to precitala a aj tak urobila,co je chcem a myslim,ze pre mna to bude najlepsie...a k tomu ockovaniu urcite sa nebudem vyjadrovat,ci je dobre ci nie...lebo uz tu pisali ludia,ze niekedy je to dobre zaockovat sa a niekedy nie...takze aj tak,co koho caka to ho aj tak neminie ,si myslim...

[zruseny12]

barbinka,ale stale je to len na ludoch...nikomu nedrzi pistol pri hlave ,aby sa nesiel ockovat.A ja myslim aj v ostatnych veciach,ze ma prehlad nie len v tom ockovani...myslela som to vseobecne,len som tu napisala na tu temu...

barbinka

maria keď sa jedná o zdravie človeka tak ma to veľmi zaujíma aké má človek vzdelanie. damian nemá asi žiadne a takto môže ublížiť veľa ľuďom, ktorí uveria všetkému, čo napíše.

[zruseny12]

mirka presne tak,ja som sa tiez uz poucila...
a myslim,ze DAMIAN,ma dost velky prehlad vo veciach...
a nikto nemoze posudzovat,cloveka len podla zamestnania a bla bla....

mirka 23

No neviem, ale ja by som na fóre tiež nezverejnila svoje vzdelanie a zamestnanie. Je to každého súkromná vec. A prečo nenapíšete čo robíte vy? Keď to žiadate od Damiána?

damian

Len cakaj dalej, mozno sa dockas. Na taketo trapnosti tu nie je priestor a nemam na ne cas. Toto su sposoby ortodoxnej mediciny, ktora sa vysmieva zo vsetkeho nechemickeho a nahana narodu strach propagaciou bludnych a vykonstruovanych studii.

hehehehe

damian, cakam na to, ze nam zverejnis svoje vzdelanie. Hanbis sa? Si posadnuty paranoidnym bludom, mal by si sa liecit.

damian

No vidis, a toto vsetko, co si poisala, to vsetko vytvara prave ten TEREN, ktory je uplne vhodny pre premnozovanie sa mikroorganizmov v tele dietata. To, ze clovek by mal konzumovat povacsine surovu stravu, nikoho nezaujima. Dolezitejsie je nicit mikroorganizmy jedmi z vakcin. Toto je ten BLUD, co mnohi nevidia.

ametystka

njm napísal

A v skolskych jedalnach nemaju deti na vyber, vsetko presolene a same maso, vyprazane jedla mastne a ziadna zelenina a nie kazdy moze prist domov a detom uvarit obed..cize aj ak by ludia chceli zdravo zit...neda sa to vzdy a co ovzdusie v mestach?Proste uz sa ani zdravo zit neda...

takže nedá mi nereagovať, nakoľko robím v škôlke v jedálni. máme pravidlá, podľa kt. sa varí, každý týždeň má byť v JL zastúpená ryba a hydina. bravčové a hovädzie mäso sa konzumuje pomenej, prednosť majú prívarky, varia sa múčne jedlá.vyprážanie je zakázané, ovocie je minimálne 3x do týždňa+sezónna zelenina.
presolené nemávame nič... nech sa páči presvedčiť sa, MŠ Barca, Ke