NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

kosa

barbinka,hehehe a ROZNI STUDOVANI A DIPLOMOVANI A VZDELANI PSEUDOOBORNICI - .....bez vedomosti.

EINSTEIN dosiahol to co dosiahol vo fyzike...pritom bol vzdelanim MATEMATIK.

len tak na okraj.

takze vase poznamky berieme v ramci SLOBODY PREJAVU (ako zakladneho zakona demokratickej spolocnosti). su ale NEPODSTATNE.

kosa

zuzanka65,
vyborna pripomienka.
je tisice roznych ludi na SK co vystudovali jeden odbor a venuju sa niecomu inemu. NIC PROTI TOMU.
problemom ale je, ze to poukazuje na DALSIU RAKOVINU V SPOLOCNOSTI na SK- NEFUNKCNE SKOLSTVO.
ak totizto niekto ma zaujem studovat nejaky odbor A MA NA TO AJ PREDPOKLADY A VEDOMOSTI ( napriklad v medicine) TAK JE ABSURDNE ze sa na SK vytvoril system braniaci studovat SCHOPNYM A ZAUJEM preukazujucim studentom, a priestor BOL A ZATIAL JE otvoreny hlavne pre KORUPCNYCH A TLACENKOVYCH zaujemcoch.

zuzanka65

Barbinka, nejdem posudzovať, či je Damian fanatik, alebo nie, ty v tom máš už jasno. Aké má vzdelanie je mi úplne fuk. Ty tiež nerobíš to, čo si vyštudovala.
Chcem len pre tých, ktorých to zaujíma dať link www.zdravie.sro.sk.
Neviem, nečítala som celú diskusiu, možno ho tam niekde dal už predtým Damian sám, ale pre prípad, že nie...
Ešte by som sa chcela Damiana opýtať, aký má názor na systém stravovania detí v školách v Uk, ktoré síce majú možnosť vybrat si v školskej jedálni asi z piatich jedál, vrátane šalátov a zákuskov. Moja dcéra tam chodila do školy dva mesiace, ale mali sme so stravovaním problém, lebo keď išla ráno do školy na 8:55, z domu sme odchádzali okolo 8:40, raňajkovala medzi 8:15 a 8:25. Bez možnosti mať desiatu, ako je to u nás, bola do 12:15, keď mali prestávku na obed, podľa jej slov "strašne hladná, až ju bolelo bruško".
No nie je všetko len čierne a len biele, niektoré veci sú dobré aj u nás. Každý nech si vyberie, čo považuje za správne pre seba a svoje deti, či sa to týka stravovania, alebo očkovania. Je však dobré vypočuť si aj iný názor, získať nové poznatky, lebo žiaľ, väčšinou lekári nepovedia ľuďom vždy všetko, čo by mali.

njm

mam pocit, ze ak zaockujem, je to zle, ak nezaockujem, tiez je to zle, cize uz nas strasia z kazdej strany..no vdaka,uz mame dvojnasobny strach....
jedni nam davaju lieky proti chorobe, druhi su za prevenciu a tiez si musim kupit lieky..vitaminy a doplnky..cize biznis zo strachu funguje na oboch stranach a aj tam aj tam musime platit.

njm

ametystka..cest tym jedalnam, kt. toto dodrzuju.
Edita Sipeky tiez vravela, ze je malo jedalni, kde maju deti na vyber z viac druhov jedal.
Dost ludi sa stravuje v skol. jedalnach aj z nasej rodiny a niesu spokojni a ked sme prosili, aby menej solili, tak to uz ani nedokazu, lebo chutove pohariky maju take znicene, ze uz nevedia, ze su polievky presolene a este aj veduca povedala, ze nemaju dotacie, takze bude este ovela menej zeleniny.
A mš su ina kapitola, tam sa dodrzuju trocha ine pravidla..aspon tam, koli veku deticiek.
Ktora jedalen na zš alebo sš maju na vyber aspon z 5 druhov jedal?

jajka001

vsetci to predsa viete ze damian nie je lekar ani vedec ani to nikdy netvrdil. chcel sa podelit o urcite informacie, pre informovanost a dobro nas vsetkych, verit mu nemusite tak ako neverite vsetkemu co niekto niekde povie alebo napise bez ohladu na titul. je to len vystraha, aby sme si zistovali viac info o ockovani a neverili slepo vsetkemu co nam lekari hovoria.

ele

mariaa,pokiaľ sa jedná o neviazanú debatu,teda o výmenu babských receptov alebo receptov na varenie,tak v tom prípade nezáleží aké má zamestnanie a vzdelanie.Ak však niekto kladie výzvy tak by bolo namieste sa predstaviť.

barbinka

maria damian je fanatik, jediné v čom s ním súhlasím je tá voda. ale to je jeho prezentovanie jeho názoru je dosť odrádzajúce. Keď už mi má niekto hovoriť, aby som sa nedávala očkovať, tak jedine študovaný človek, ktorý sa tomu aj venoval, ale nie nejaký damian, ktorý sa hnabí za svoje povolanie. a ešte sa tu bude odvolávať na lekárov a nenapíše ich mená. toto nie sú fakty, ale výmysly z damianovej hlavy.