NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

kosa

luba,

TBC urcite nevymizlo vdaka ockovanju.
na SK eksistuju este dediny kde napriklad neeksistuje vodovod ( vcitane ciganskych osad), a pred druhov vojnov bolo SK na tom vyrazne horsie.
takze pricinov TBC, co je vlasne rakovina pluc a da sa vyliecit, boli zle SOCIALNE podmienky trpiacich...
zvalovat vsetko na ockovanie by bolo prilis zle...

kosa

radana,

RNG ma jeho skusenosti ( na vlasnej kozi tak ako aj ja) a skusenosti publikovane v casopisoch, ktore uz predsa nepublikuju nasi captavi.
preto sa snaz v komunikaciji z nim pouzivat FAKTY zalozene na REALNOM VYSKUME.

radana

To mas to iste,ako ked ma Damian ide presviedcat,ze moj syn ma autizmus nasledkom ockovania a plomb v zuboch a pri tom vobec nevie,aky bol ked bol malicky,kedy sa mu autizmus prejavil...........Ale ide ma presviedcat o niecom o com nema ani sajnu..

radana

Rng,kde je napisane,ze ludia zomieraju po ockovani?To potom rovno mozes povedat,ze aj clovek co zomrel na infarkt,zomrel nasledkom ockovania.Kto chce dovod si najde..A ked chcem verit,ze to bolo nasledkom ockovania,tak tomu uverim aj v absurdnom pripade..

RNG

radana, ked ludia zomieraju po ockovani, tak to nie su dohady ale vazny problem a ten si vyzaduje presetrenie nezavislych a nie zametenie pod koberec.
Kolko sa pri tom vselivcoho odhali to nam povie len buducnost, ked sa to poriadne presetri opoziciou.
Dufam ze nie si taka naivna, ze sa nazdavas, ze ti, ktori vyvinuli vakciny si priznaju, ze maju v sebe nieco skodlive?
A preto treba opoziciu a to aj za cenu, ze nic nenajde, co je dost nepravdepodobne z hladiska nasledkov vakcin, ktore sa nedaju nijak odskriepit.
Ja som ako decko prelezal s horuckou 2 tyzdne po ockovani proti tetanusu, mna nikto nepresvedci, ze ockovanie nema ziadne zle ucinky, len dobre.

damian

Alicia, uviedlo sa tu dost zdrojov na studie, z ktorych je ocividne, ze nie vakciny boli zodpovedne za vykynozenie chorob. Boli to najme socialno-hygienicke zlepsenia. Tie choroby, na ktore sa vo velkom ockuje, zacali miznut PRED ockovanim. Po ockovani klesajuci trend len pokracoval (ale pri niektorych vakcinach sa pokles zastavil!!), avsak s tym, ze sa zacali hromadit pripady jednak umrti po zaockovani a jednak, v tom lepsom pripade, nastali vaznejsie ci mensie nasledky.