NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

<<<<<

no,ja by som sa osobne nepustala,do debaty,ktorej az tak velmi nerozumiem a ked uz tak len povrchne.Tak ako sa nemoze miesat lekar -kuchar.do remesla tak je to aj naopak.Neviem,preco DAMIANA stale tu napadate,ked o nom nic neviete,len stale hadate aky je.

bobika 1

a okrem toho je to ako hrach na stenu hádzať...Damian nepochopil, že nie je umenie spraviť si z priateľa nepriatela ale z nepriatela priatela...

bobika 1

Radana, tým, že budete Damianovi odporovať mu len nahánate vodu na mlyn, jeho by to bez vás nebavilo...zdieľam tvoj názor ale toto som pochopila...

radana

Damian,neda mi nezareagovat,pretoze sa ti to nejak vymyka z ruk.Ty si proti vsetkemu,vsetko zosmiesnujes,nic nie je podla teba dobre,len to,co ty sam schvalis je perfektne.Dovolim si napisat,ze mas velmi obmedzeny obzor a takymito prispevkami mozes akurat tak skodit.Lebo toto sa pomocou nazvat neda co stvaras.A teraz ma mozu privrzenci Damiana roztrhat na kusy.. :)