NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

No celkom to tak pravda nie je,lebo na niektorej teme ponuka vyrobky,ktore iba tak nahodou ma a moze ich zaslat.V niektorej teme som to videla..

<<<<<

barbinka-takze,neviem,co za tiene tu opisujes,ale porovnajme si
-nic nemam proti RNG,ale on radi doplnky,ktore predava,a ma stoho zisk.
-a DAMIAN,nevnucuje,/kto nechce nemusi citat,ani sa radit podla DAMIANA/len pise prispevky a nema za to nic,ziaden zisk.

barbinka

radanka má pravdu: ona má synu autistu, ale damian vie o tom určite viac. on s ním žije, ne? aj s pacientami je 24 hodín denne a teda určite vie o autizme viac ako radana. sa zobuď <<<<<<<<<.
a mne bude rozprávať o mandliach, pričom to nezažil.

barbinka

a spasitel damian si o sebe ešte aj veľa myslí. ešte aj prikyvuje na seba, že aký je úžasný. nemám rada samoľúbych ľudí. damian ja viem, že nie je ľahké byť v tieni niekoho (tým myslí RNG), lenže jemu sa ty nikdy nevyrovnáš. On je osoba, ktorú si tu všetci vážia.

damian

Ja sa radsej vratim k faktom. Rakovine krcku maternice vakcina proti HPV moze zabranit na 20% (s tym, ze neziaduce ucinky su rozsiahle, nepozorovatelne a mozu priniest mnoho inych ochoreni). HPV je jednym z nespocetnych faktoprov, ktore na vyvoj rak. kr. mat. vplyvaju. Navyse, vacsina (ak nie kazda) zena je majitelom toto virusu (opakujem, ze v tele cloveka su miliony mikroorganizmov!!!). Ten sa u vaciny zien neprejavi. Prejavi sa u tych zien, ktorych organizmus je na to prisposobeny (mnohe faktory!).

barbinka

<<<<<: ako ty môžeš vedieť aké ja mám vzdelanie, moji rodičia,atď. Lenže aj kebyže mám rodičov významných lekárov, tak by som tu ľuďom nevnucovala ich názory. a toto robí damian, niečo si prečíta a už s jeho fanatizmom to tu vnucuje ľuďom.

radana

Ja som v styku so svojim autistickym synom a uplne mi staci,ked ma isiel presviedcat,ze moj syn ma autizmus z ockovania a plomb v zuboch a pri tom ani nevie o com pise,nevie ako sa vyvijal,ako sa mu autizmus prejavil,nevie nic o tom..