NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Damian a preco ti tak vadi,ked sem nahodim prekopirovany clanok o osoznosti vakcinacie ohladne HPV?Ved nech si z toho vezme kazdy to,co chce..

radana

Peta0260 a kto pisal,ze RNG zaraba a ma otvorene svoje obchody?O RNG som sa tu dnes ani nezmienila.Citaj lepsie.Pisala som o Damianovi,ze v niektorych temach ponuka na predaj vyrobky,ktore ma "nahodou",takze celkom nezistna pomoc to z Damianovej strany nie je.A co sa tyka studia socialnej prace,ze ju studuju len hlupi ludia,tak to si trafila pekne mimo :)

kosa

alicia,

treba s Tebov suhlasit.
musi eksistovat sloboda volby. vsetko v ramci demokracije a nie TOTALITY ci NEO-TOTALITY

kosa

alicia,

su evidentne dokazy ze stykanie sa s chorymi na TBC ZDRAVYCH ludi NEOHROZUJE.
znie to pre teba cudno, zial je to tak.
:)

alicia

Myslím že každý si môže vybrať čo chce čítať a čo nie. Tak isto môže súhlasiť aj nesúhlasiť s tým čo je napísané.Damian má horúcu hlavu myslí to dobre, ale nie celkom domyslene. Podľa mňa prestať úplne očkovať, nie je jednoduché. Každý má však možnosť voľby, môže sa dať zaočkovať aj nemusí. " Šak už nie sme v TOTALITE", však kosa?

elvii

sosi, to ze mas psychicku poruchu, nie je ockovanim, ale uplne chapem, ze je pre teba jednoduchsie to zvalit na ockovanie, ako si pripustit, ze si psychicky chory, lebo je to sucastou tvojej vybavy. Urcite sa ti s tym lahsie vyrovnava, ked mas na co to zvalit.