NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

alicia

Prepáč radana, ale mohla by si prestať opakovane kopírovať tie siahodlhé články? Kto chce nájde si to aj sám.

damian

V poslednom mesiaci som radil mamam istych velmi mladych dievcat, aby ich neockovali na HPV kvoli zavaznym podozreniem na nebezpecenstva. Jedna z nich dala dievca zaockovat. Ma teraz modre nedokrvene prsty (caste vedlajsie ucinky tejto vakciny) a pumpuju ju vitaminom C (vnutrozilovym). Bolo to treba? Ak by som na mamu predtym zvysil hlas, azda by k tomu nedoslo.

damian

Bobika, vies, casto ludom mazu med okolo ust, sladko im hovoria, z kazdej strany nieco. A pritom, vacsina z toho sladkeho su bludy, do ktorych sa ludia dostavaju.

damian

Aj ked tu mame provokaterov a niektori skutocne pisu to, co pisu, ja to beriem pozitivne, lebo tym, ze pisu, tema je stale na prvom mieste... :-) Tak len dotoho, dievcence, len dotoho, ktora bude prva?

damian

Alicia, v UK to je jednoduhsie. Ziadne ockovanie nie je povinne a to je aj jeden z dovodov, prco tak skoro na SK nepridem, aspon pokial sa deti nebudu zodpovedat same za seba.

damian

Je to od temy, ale musim to vyjasnit, ako som uz urobil inde, kedze kohosi tu vzrusovalo, ze ponukam doplnky. Je to smutne, trapne a spinave, ze moju ochotu ktosi zneuziva na to, aby sa tu vyskieral. Ja som posielal tazko chorrym detom v jednej rodine enzymy a poslal som viac, lebo viem, ze ludia ich potrebuju (wobenzym, ako som spominal, je slaby a drahy). Nedavno som poslal z USA Ester C 1000 (120 tbl) za cenu 370 Sk s postovnym. Takuto cenu nikde na SK a CZ niet a ani nikdy nebude! Ak sa niekto domnieva, ze na tom mozem zarobit, je trapny. Aj keby som totiz ten vitamin kupil za 0 Sk a predal sa 370 Sk a predal by som 1000, ci 2000 kusov, a mal by som z toho zit, bol by som bezdomovcom, kedze 370000 Sk je na UK pomery velke NIC. Ja som si uz ale zvykol na tieto trapnosti, su beznou vecou u niektorych ludi, s tym musim zit. Su to nestastni ludia, tak to chapem.

barbinka

takže damian nemá deti. ok teda, damian napíš sem po tom, ako budeš mať deti, či si si ich nedal zaočkovať. to ma veľmi zaujíma. lebo teraz môžeš rozprávať všeličo, keď raz budeš mať deti, tak budeš inak uvažovať. to isté platí pre mirku.