NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

No, a uz vidim, ze nedockavo cakate, ze uvediem dajaky PRIKLAD prirodnej ockovacej latky. Zene s otvorenym a hnisajucim nadorom prsnika bola odobraba vzorka hnisu, zmiesana v spravnom pomere s MOCOM a podana podkozne a vnutrosvalovo, kazdy druhy den. Zaver: kompletna regresia tumoru. Zena je zdravsia ako pred ochorenim.

Pri astmach a alergiach sa velmi casto vyuzivaju podkozne injekcie mocu.

Podobne sa lieci tetanus a ine zavazne ochorenia. Liecba je lacna a, ak sa pouziva spravne, ucinna na vyse 90%, v zavislosti od discipliny pacienta a od stadia choroby.

bobika 1

Vidíš Damian? toto je tvoj problém, na dve vety ktoré som poňala vtipne si zase rozpísal litánie, na to sa dalo odpovedať jednou vetou napr. ano bobika mne bude chutit sex aj forum až do 100 rokov...na to, že si mladý chalan si dosť upatý, ja by som ťa ako muža nechcela ani keby si mal najvačšie ho pipíka na svete...

damian

A zabudol som na blud, relevantny tejto teme. Nie som ani za ockovania, vo vseobecnosti. EXISTUJU a POUZIVAJU sa prirodne ockovaci strategie, ktore chemicka medicina NENAVIDI, kedze nie su patentovatelne a teda su bez markantneho zisku.

damian

Bobika, pozri, nespocetnekrat som pisal, ze ja nezavrhujem, ak veci SU, ale to, AKE su a AKO sa mnohe zneuzivaju. Ja nezavrhujem celu konvencnu medicinu, ale to, AKA je a CO robi a CO nerobi, CO BY MALA, hlavne to, ze potlaca INE nechemicke cestu na ochranu sebazachovy. Ak pisem o technike, nezavrhujem ju, sam ju vyuzivam. Avsak, take TV je tak manipulativna vec v spolocnosti a tak rodiny rozbijajuca, ze by ju asi bolo lepsie vyhodit z obyvaciek. Viem, mnohi vravia, ja viem kedy ju zapnut. Ale velka vacsina nevie a stava sa otrokom TV. Mnohi pisu, ze "len spravy", pritom, co si budeme hovorit, spravy su casto horsie ako tie filmy, kedze cielavedome manipuluju, to je jasne. Vo vseobecnosti ale som rad, ak sa ludia zaujimaju o to, co sa kde deje. AVSAK stve ma to, ze objektivum toho, co sa vo svete deje, hladaju v TV a to je velmi zle, lebo TV je to posledne medium, ktore je objektivne.

Ja nezavrhujem ani mlieko, uplne. Ved nech si ho clovek da, mozno ako pochutku a pod. Avsak, ucit o mlieku, ze je zdrave jedlo, je velky blud.

Nebudem teraz spominat ostatne bludy, ale, myslim ze asi mas obraz o tom, co som chceel povedat. Ja poukazujem na principy toho, akymi sa veci deju a do akych bludov sme sa vdaka systemu dostali.

bobika 1

zatiaľ nie?!!! A kedy, keď ti prestane chutiť? Tak keď rátam, máš 31 rokov tak do 50 by ti to mohlo vydržať a to ťa úž potom dúfam forum baviť nebude :-)

bobika 1

Damian, ja ťa beriem na vedomie, naozaj. Len mám pocit, že o chvíľu prídeš s tým, že aj sex je škodlivý a to už ma fakt naštveš...

ajja

prosim vas, mozete vy dve uz konecne prestat osocovat Damiana?
uvedomte si, ze nikomu nic nevnucuje, ale UPOZORNUJE ! A to je rozdiel
a je na kazdom z nas, co si kto z jeho upozornovania vyberie, ci zacne studovat materialy o tejto problematike, aby sa dozvedel viac alebo nezacne ... a podla toho sa zariadi