Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

*inko

tak áno, lenže ja som živelná ešte aj v noci, keď sa všelijak otáčam, prehadzujem, obtieram ten môj glóbus a potom mi ostávajú aj fľaky na vankúši
teda, už nie, lebo už som s hennovaním prestala:)

Nicky22

ja si vzdy hennujem vlasy cez den..alebo poobede a vecer vlasy umyjem.hennu si nechavam 4-6 hodin a ked idem spat, na vankusi mi nikdy neostal flak.henna az natolko nepusta.ked si umyvas vlasy tak aj tyzden ti ide farebna voda..ale inak nie

*inko

ano, aj tak ti to môže zanechať na vankúši fľaky
dal si pod hlavu nejakú starú handru a budeš mať istotu :)

lulu22

inko, dakujem moc za radu :) ale ja som to skôr myslela tak, že keby som išla spať už s mokrými vlasmi po hennovaní, či to pustí.. lebo plánujem si to dať na vlasy ráno a večer umyť. vieš, som v tomto neskúsená, bude to moje poprvé :D :)

*inko

zlatko. henna teda púšťa a poriadne..však uvidíš už aj na nechtoch ako ich budeš mať "pekne" zafarbené (rukavice to istia:)
takže do postele s hennou jedine s igelitom na hlave a starej čiapke!!!!!!
a radšej aj v dvoch..
no ale vankúš sa ti zafarbí tak či tak:D aspoň u mňa to bolo bežné..nejaká tá kvapka sa vždy našla..tak ja som si časom už aj vankúš obalila do starého uteráku
časom vychytáš rôzne finty, len smelo do toho:)

lulu22

a ešte jedna taká otázka, i keď asi dosť hlúpa...ale po farbení, v tú noc, nezafarbí sa vám vankúš? nepúšťa henna? ďakujem :)

lulu22

no tak hej, to som kdesik už čítala, že to chytí až tak krajšie asi na druhý krát..a za akú dobu môžem dať druhú?
inak, ja mám tiež už sem-tam nejakú tú šedinku, a preto som chcela prejsť na toto prírodné farbenie.. mám oslabené vlasy z tých farieb.. hnedých :D

Heatherka

chemicka farba, co ma nazov napriklad, ze cokoladova hneda, stredna hneda alebo tmava hneda stale chytaju skoro na cierno. a henna ti nemusi chytit hned na prvy krat. pekne na hnedo ti chyti mozno na druhy alebo treti krat :) ja mam teraz druhy a uz chyta pekne, len sedinky nejak este nechytila uplne :D

lulu22

tak dakujem moc :) v sobotu to idem skúšať prvý krát, tak som moc zvedavá ako to dopadne.. chcem mat konecne HNEDE vlasy. bo čo som si dávala farby, vždy chytili do tmava, skoro až čierna..