imunita a priatel?

Príspevok v téme: imunita a priatel?
bambussa

ahojte, chcem sa spytat ci ste si aj vy vsimli alebo mate priamu skusenost alebo co si o tom myslite. Bola som asi tri roky bez priatela a za tu dobu som bola asi raz prechladnuta, inak nic. Minuly rok som si nasla priatela a odvtedy som stale chora, ako nahle sa z jednej choroby vyliecim, uz mam dalsiu, moze oslabena imunita suvisiet s priatelom alebo to je len zhoda nahod? on totiz ma asi dost silnu imunitu lebo nebyva vobec chory.. MOze byt ze on ma v sebe bacily a virusy ale jeho telo s nimi dokaze bojovat ale ked sa prenesu na mna tak ochoriem? alebo je to blbost? co si o tom myslite? lebo naozaj moje problemy zacali asi mesiac dva potom co som s nim zacala.uz je to vyse roka.. niezeby som s nim kvoli tomu chcela skoncit :) to nie, len ma zaujima ci pripustate aj taku moznost..

bambussa

no ja mu to tvrdim stale :) ale on mi neveri..
este sa chcem spytat, ze ked on tie choroby dajme tomu prenasa ale nema ziadne priznaky, je na mieste aby sa liecil? kvoli mne.. teda chcem povedat, bude ho lekar liecit ak netrpi priznakmi?

RNG

Raz pre vzdy: v intimnom styku s partnerom sa delite o vsetko, od bakterii, cez virusy, mykoplazmy, kvasinky, dokonca aj bielkoviny.
A ten, ktory ma slabsiu imunitu trpi.

[zruseny12]

bambussa...prepac,az teraz som nasla tvoj prispevok...bolo by dobre keby si to mala potvrdene,alebo vyvratene,ci si, ci nie si alergicka na tieto veci...

July

A ja som zas po tom co som si nasla priatela vyzdravela :-). Ale moze to suvisiet, preco nie. Mozno je prenasacom nejakych ochoreni. Teda u neho sa to neprejavi. Skus sa poradit s lekarom ci nemoze spravit lekar jemu odbery na mikrobiologicke vysetrenie. Velmi to moze pomoct pri zistovani povodu ochorenia

bambussa

na celiakiu mi nerobili testy ale myslim ze na mliecne vyrobky nie som alergicka, nikdy som nebola ani teraz to nepocitujem. a to s tym pocitacom, nikdy som si nevsimla suvislost, ale inak moze byt.. napriklad ked som nemala xas vysedavat za pocitacom tak som si nevsimla ani ziadne vacsie problemy a naopak, hm, pouvazujem nad tym. Na cukrovku mi robili testy a vraj negativne, aj ked mame ju v rodine.

radana

zanet,zacni uzivat b-komplex forte a afty vymiznu.Nam doktorka povedala,ze sa synovi vytvaraju afty z vycerpania,celkovo menej oddychuje a zije aktivnejsi zivot...Organizmus je menej odolny.Ked sa mu objavi afta,zacne si davat 3krat denne 1 tbl.a inac preventivne 1 tbl.denne.Odkedy berie tento b-komplex forte,s aftami uz take problemy nema..