Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

imunita a priatel?

Príspevok v téme: imunita a priatel?
bambussa

ahojte, chcem sa spytat ci ste si aj vy vsimli alebo mate priamu skusenost alebo co si o tom myslite. Bola som asi tri roky bez priatela a za tu dobu som bola asi raz prechladnuta, inak nic. Minuly rok som si nasla priatela a odvtedy som stale chora, ako nahle sa z jednej choroby vyliecim, uz mam dalsiu, moze oslabena imunita suvisiet s priatelom alebo to je len zhoda nahod? on totiz ma asi dost silnu imunitu lebo nebyva vobec chory.. MOze byt ze on ma v sebe bacily a virusy ale jeho telo s nimi dokaze bojovat ale ked sa prenesu na mna tak ochoriem? alebo je to blbost? co si o tom myslite? lebo naozaj moje problemy zacali asi mesiac dva potom co som s nim zacala.uz je to vyse roka.. niezeby som s nim kvoli tomu chcela skoncit :) to nie, len ma zaujima ci pripustate aj taku moznost..

radana

bambussa,je to mozne,ze tvoj priatel je prenasacom a ty tym,ze mas oslabenejsiu imunitu si hned chora.Ale ako pise Maria,urcite na to velmi vplyva aj celkovy stres,vytazenie,vypatie,vtedy je organizmus omnoho nachylnejsi..

[zruseny12]

...mala som helikobaktera...no sice neviem,ci ho mam este ci nie,lebo som sa liecila a nebola som na kontrole zatial...ale presne som uvazovala nad tym,odkial ho mam,ked on sam od seba nevznika,len sa moze prenasat od ineho cloveka...teraz je otazka kde som ho chytila...ci od druha,ked nie je chory je ok...alebo od niekoho ineho kde sme boli na navsteve...

[zruseny12]

bambussa...presne,nad tym som uvazovala aj ja...druh bol casto chory,ked bol sam...ja som bola zdrava...teraz sa to otocilo,on je zdravy a ja chora...asi nieco na tom bude,psychika atd.len ja mam zdravotne problemi aj ineho razu,nie zo psychiky...
a ake zdravie mal predtym?ked ste spolu neboli?