Dlhodobo zvysena teplota - pricina?

Príspevok v téme: Dlhodobo zvysena teplota - pricina?
nika_

uz asi 3 tyzden (ak nie viac) mavam zvysenu teplotu... 37,2 - 37,5. nic ma vsak neboli, nezaznamenala som ziadne ine problemy. ked sa zhori pocasie, ochladi sa, tak sa to hned prejavi takymto sposobom...co by mohlo byt pricinou? mam v sebe nejakeho bacila, virus, oslabenu imunitu? brala a aj teraz berem vitamin C, zinok, stravujem sa pomerne zdravo...prosim Vas poradte!

RNG

Zialbhu na gastre nemeseraju ani vyrobu kyselin, ani enzymov. takze clovek moze mat zle travenie a oni ho diagnozuju ako OK.Nuz a od travenia a absorbcie zivin a probiotickej flory v crevach zavisi cele telo a moze to viest k stovkam roznych zdravotnych problemov, ktore lekari nespoja so zlym travenim .

Palu, co je priznak kvasenia a hnitia v zaludku riesia tym , ze potlacia vyrobu kyselin. Tym sice uz nema co palit, ale zaroven je do znacnej miery znicena zaludocna kyselinova bariera proti vstupu mikrobov cez zaludok do tela zo surovych jedal,co po case znici probioticku floru v crevach, a samozrejme samotne travenie aj absorbcia zivin bez kyselin je znacne oslabena.

vidano

Bolo tu spomenute v jdenom pripade aj zle travenie. Ja to zvysenu teplotu riesim aj dlhsie ako rok. Skusal som aj rozne preparaty podobne ak odporuca RNG, aj MMS, ale nakoniec sledovanim ako sa teplota sprava to vyzera ako fyziologickehe charakteru,a nie zapal, s teplotou aj mam problemy s travenim, teplota sa zacne zvysovat 2 hod po jedle az do vecera ked uplne vsetko neptretravim, diganozu mi nenasli ziadnu, ani na gastre, jedine mi pomaha striedme stravovanie,ak su teploty spojene s horsim travenim velmi odporucam zbavit sa vsetkych alergenov hlavne lepku!! rovnako soja, laktoza v mlieku-radsej origo acidko, menej kavy, ziaden alkohol, vynechat spenat, kapustoviny su tazke na travenie, jest iba kvalitne kuracie,ryzu, ovovcie, salatoviny, a pridavat kokosovy olej. Z konvecnej mediciny pomozu nejake prokinetika, zrychluju "lenive crevo" a samozrejme pohyb, vela behu alebo fitko, to zrychluje metabolizmus.
Samozrejme enzymy + B vitaminy + acidofilus,vlaknina, este nejake mineraly a vitaminy, kedze crevo moze horsie vstrebavat, a potom ta unava. Zacalo to absolutne nefunkcnym travenim, a prve zlepsenie prislo az po x mesiacoch, takze to je na dlho, a teploty mam uz viac ako rok,aj ked s imunitou problem nemam, chory nie som nikdy. Takze ak nie je ziaden zapal, tak to moze byt aj nehybne crevo.

Marcela PE

dufam že niekomu pomozem. subfebrilie som mala tri roky a každy kto si tým presiel vie co to je. osobne som ich velmi zle znasala. boli chvile ked som ledva stala na nohach....

cca pred 4 rokmi mi vyberala zubarka nervy zo zubu (ľava päťka hore). A od vtedy som tam citila mierny tlak-slabu bolest (väčšinou pri behani, skakani, na poklepanie)

Bohuzial pre mna, toto moja nova zubarka ignorovala.... Aj ked sa objavili subfebrilie - ze tam ma nema co boliet. raz mi ho aj vycistila ale nie kanaliky v koreni.
Je tomu uz sedem mesiacov ked ma to zacalo poriadne boliet a konecnemi otvorila aj kanaliky a precistila a v otvorenom stave zubu zrazu teploty zmizli, ked mi ho zavrela tak sa teploty objavili a po case aj bolest.
Skusali sme resekciu - neuspesne :( a teraz mam zub vonku. vyzerá ze som este nie zo vsetkeho vonku lebo sa mi otvorila dutina a komplikuje mi to liečbu :( Kazdopadne dufam ze coskoro budem mat po probleme

Citala som ze horne patky maju zlozitejsi koreňový systém a ked to zle zubar vyčisti ,,zabudnuty nerv" odumrie a robí problémy.
odporucam vam si dat urobit rontgen a nenechvat to na lekarov. nemusela som si tri roky vytrpiet v teplotach, behanie po lekaroch a neuspesne sa liečiť. jedine co mi po tom ostalo je reflux a chabich 49 kg.

RNG

Za zvysenou teplotou musi nieco konkretne byt, ci uz zamorenie, alebo nejaka mikrobialna a paraziticka cinnost. casto je to aj kombinacia tychto, kde mnohe velmi slabo zistitelne maskovane infekcie znizuju imunitu a potom nastupia napr nase vlastne telesne virusy, ktorych ma kazdy plno.
Aj ked nevedia lekari zistit, aku mas infekciu v tele, da sa proti nej bojovat zvysenim viralnej imunity a branim roznych sirokospektralnych prirodnych antimikrobialnychj doplnkov,
Uvediem v prvej rade odmaskovac, NAC(davka 2 x 600 az 1200 mg)
Dalej odmaskovac a cistic enzym serrapeptazu(3 x 120 000 IU)
roztok citricidalu (35 kvapiek profesionalnej formuly citricidalu do litra vody, pit po malych glgoch cely den, rovnomerne)
Oreganovy olej(davka carvacrolu 3 x 200 mg)
extrakt z olivovyxch listov(davka oleuropeinu 3 x 300 mg)
Berberine, 2 x 500 mg
a podobne.
Samozrejme odporucam brat aj zmes mikrovlaknin a kvalitne probiotika, lebo tieto pri plnom obsaheni criev su schopne vyrobit az 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje.
No a zaroven pri dnesnych tichych viraqlnych epidemiach a mnozstve virusov v nasom tele odporucam si zvysitr viralnu imunitu, pozri cez Google.sk pod rng herpes, kde uvasdzam hromadu doplnkov na ten uce. Treba brat viacero a obmienat po case, inac clovek riskuje, ze mu jeho vlastne virusy v tele budu neustale skodit.

elisa

a este by som doplnila, tiez som byvala z tych teplot unavena a nic som nevladala, velmi ma boleli aj klby. takze baby ak berete antikoncepciu, skuste ju vysadit mozno je to aj ten vas problem. mne napriklad gynekologicka povedala, ze to z antikoncepcie nemoze byt a bolo. a co sa tyka toho aloe vera, treba to uzivat dlhodobejsie a pomoze, mne to pomohlo na imunitu, dokonca som kedysi prekonala aj boleriozu a mala som stale zvysene protilatky a naposledy ked mi ich kontrolovali tak boli protilatky uplne v norme, tiez pomohlo to aloe vera.

elisa

Ahojte. Mozno pomozem mozno nie. Ja som mala tiez dlhodobo zvysenu teplotu cca 3 roky. teploty okolo 37,1 az 37,7 l lekar ma poslal na vsetky mozne vysetrenia, lezala som aj v nemocnici a nic mi nezistili, akurat tak sa mi zacala oslabovat imunita, musela som brat aj lieky, potom sa pridruzili k tomu zapaly mocovych ciest a aj zapaly pohlavnych organov, kazdy mesiac kazde dva som brala antibiotika na zapaly, vzdy som tam mala streptokoka. Bola som uz zufala, az nakoniec som prisla s urologovi, ktory mi povedal, ze to mam vsetko z antikoncepcie, vysadit a bude to ok. Najskor som nechcela, pretoze som ju zacala brat kvoli bolestiam pri menzese, ale nakoniec som to skusila a naozaj mal pravdu, asi cca po mesiaci teploty ustupili, zacala som aj posilnovat imunitu, pijem aloe vera a vsetko je ok, imunita dobra, ziadne teploty a ziadne zapaly. Dufam, ze niekomu pomozem :)

Luplik

Ja som bol unaveny 4roky. posledne 4 mesiace som meram teplotu: kazdy vecer 37,1-37,2. Pred dvoma mesiacmi mi vybrali cistu z dutin. Pomohlo na 3 tyzdne a potom sa vsetko vratilo do starych kolaji. Nakoniec mi doktorka na plucnom odporucila vylucit fokusy u zubara. Pod jednym zubom bol zapal (v tych istych miestach ako cista). Kedze bol "mrtvy", nebolel. Uz je vonku a zatial teploty cca 36,4-36,7. Teraz len naspat nabrat kondiciu. Dakujem pani doktorka.

marguerita

rozhodne odporucam dat sa vysetrit poriadnemu lekarovi a ak nepomoze ani ten, tak pripadne navstivit doktorku albertovu, ale ziadne sarlatanske postupy by som neodporucala, len sa moze stav prehlbovat a skoncit zle. teploty vzdy nieco signalizuju, nejaky boj v organizme. s tym nie su zarty.

Gabča

Na teploty,horúčky a posilnenie imunity doporučujem prírodné antibiotikum s protivírusovým účinkom:

Bee Propolis 3x1 tabl.

Vyhľadať cez Google: aloevera.tym.sk