moze to prerast v lasku?

Príspevok v téme: moze to prerast v lasku?
fk

Existuje jeden clovek, ktoreho som nemohla vystat...pekne slovo sme jeden pre druheho nenasli..potom sa dal dokopy s mojou kamoskou, a kvoli jej spokojnosti, sme sa snazili byt ku sebe vludnejsi...stale viac a viac...az sme sa nakoniec spolu vyspali...obaja plni vycitiek...rozisiel sa s nou...mna to aj tak vsetko mrzelo...ale len chvilu...tak dobry sex som nikdy predtym nezazila.....potom sme spolu spali zas a zas....od 30.septembra spolu spime takmer kazdy druhy den....a neviem sa toho nabazit..myslim, ze on tiez nie....ked nenapisem ja jemu, napise on mne....dnes som sa prichytila, ze sa rano usmievam....je to fajn, ale aj tak sa nechcem nablaznit na niekoho, s kym by to nemalo mozno zmysel...neviem, ci vobec zdiela nejake emocie...pise take zvlastne spravy, ktorym niekedy ani nerozumiem...Napr...vcerajsi vecer bola haluz...je mi cudne.... Na to sa ho opytam ako to myslel a on, ze...neviem, bolo to cele take ine, dost ine...ale nevadilo mi to...skor naopak... Som z neho zmatena!!!!!!!A to mam 23 a on 26....vcera som bola opat u neho...lezali sme len tak v objati asi 2 hodiny...a on mi povedal, ze takto to nemozeme riesit..ja sa pytam, ze preco..on, ze sukacie kamaratstva neexistuju a vsetko by sa casom pokazilo...Pozrela som sa nanho..on ma pobozkal a povedal...dobre...tak aspon nemozeme spolu spavat dva dni posebe....co to vsetko znamena....boha...

milanp4

cau Dari
nieco podobne som dokonca zazil
je to tazke ale, on ta ma rad ale tak jak to povedala andy tak to sa mi zda veeelmo trefne. nielenze mu to tak vyhovuje ale mozno sa aj boji reakcie rodiny, mozno si jeho priatelku oblubila aj jeho mamka a to je velmi silny argument, a mozno si aj on omotal okolo prstu rodinu svojej kocky
tak to je vrazedna kombinacia, nielenze by trpela priatelka keby jej povedal ze ju podvadza, ale aj jeho svedomie mozno troska ego by trpelo a hryzli ho obaja keby siel po dzezine a vsichni by sa na neho kukali so zvysenym zaujmom ako o nejaku pachnucu atrakciu
a na druhej strane
mozno mam zastaraly nazor ale chlap ktory podvadza svoju priatelku uz moc dlho a nechce to riesit si nezasluzi ani ju ani jeho milenku, bo mozno to robi len z rozmaru a mozno je mu natolko dobre ze keby sa to aj rozhodol zmenit a vybral by si len jednu z nich, tak je predpokladatelne ze si zas najde "zabavku"
ono myslim si to preto bo ten chlap nema milenku preto aby si vynahradil nefungujuci vztah, alebo aby dostal to coho sa mu doma uz dlhe roky nedostava
ale podla mna je to takto preto bo on predpoklada ze sa nemozete stretnut. a preto ma svoje "ukojovadlo pudov" (prepac ak ta to urazilo) aj v mieste kde ma prehodne bydlisko. nevravim ze je totalny egoista, bo ho neznam, ale urcite to andy vystihla uplne dokonale (myslim tym aj pricinu aj riesenie). no podla mna treba s nim hodit rec o tom co si predstavujes a co by si si priala aby sa dalej dialo a sama by si sa mala rozhodnut z jeho reakcii ci budes bojovat o niekoho kto uz dokazal ze ma fest neprijemnu vlastnost "podjebavat" alebo sa dohodnete na inom rieseni .. len sa zbytocne nerozhadaj s nim bo takito chlapi vedia byt majetnicky a bude si na teba narokovat aj potom co mu povies ze budes len kamoska. ale aj to nemusi byt pravda, ja to hodnotim skrz moje skusenosti
tchuz

andy

Ahoj Dariana. Nuž, tažko radiť, zrejme to nebude tým, že jej nechce ublížiť, ale takto mu to vyhovuje. Zrejme tam už má nejaké istoty, ruka v rukáve, rodiny pokope a pri tebe ešte nevie, ako by Vám to klapalo. Určite by som sa s ním rozišla, pri spoločných aktivitách by som sa snažila byť k nemu služná, ak ťa ľúbi, pokúsi sa to riešiť, ak nie, nestojí za to, aby si s ním strácala čas a aby zaberal miesto niekomu inému, možno lepšiemu.

dariana

Andy, Milan...pomozte aj mne!
Ja som na tom podobne, tiez to taham s podobnym typom, ale u mna je to ine. On je stale zadany, lebo jej nedokaze ublizit. Zrejme...Su spolu roky a je to aj zrodinkovane na dedine. Su taka mladicka laska takmer odkedy maju obcianske preukazy. Teraz som sa tam vsak priplietla nechtiac aj ja. My dvaja sme spoluziaci, ona studuje inde. Predtym sme sa neznasali no okolnosti z nas spravili naj kamosov ktori nakoniec zacali spolu spavat. Bola som aj v zahranici a stale sme si pisali. Nedokaze byt bezomna, ale nevie sa priznat ani jej. Pritom jeho city su v nasom okoli viditelne, ale ona nic netusi. Co mam robit, ked on sa asi nevie rozhodnut. Je to chlap, akeho som vzdy hladala, viem ze aj on ma ma rad a nie je to len o sexe, ale...Nechapem ho, ci nevie ktoru chce- ved sa to netaha mesiac, alebo fakt radsej ublizi mne a sebe, len aby nemusel jej? Ja uz neviem. Rochodov bolo kopec, furt sa ospravedlni a po case sa vrati, lebo mame kopec casu spolocneho- skola, priatelia a tak, nehrozi ze by sme sa vyhybali. Ja neviem ci ho uplne ignorovat a dat mu najavo chlad ci co? Lenze to si zase odskace nase okolie. Proste sa v nom nevyznam....

andy

Čo sa týka tvojej kamošky, potrebuje čas, aby to strávila. Keď si nájde nový vzťah, mala by ju zlosť presť. Nechaj ju v kľude vychladnúť. Kamoši mali vcelku správny postoj. A ten tvoj odtajnený amant? Aké je on znamenie? Keď sa správa tak čudne, ešte asi nie je rozhodnutý, či do toho spadnúť po hlave. Ak chceš mať s ním plnohodnotný vzťah, nezaškodilo by viac hrdosti. Aj ked by si bola ajradšej s ním, niekedy mu povedz, že nie, proste ti to nevyhovuje, nech sa nehnevá,bla bla bla, len aby nadobudol pocit, že si sama seba vážiš a nenecháš so sebou manipulovať, ako sa mu zachce. To by ho prestalo baviť. Vieš, že chlapi potrebujú dobýjať. Neber to tak, že sa hrám na múdru, to sú len moje názory a asi mám aj viac skúseností vzhľadom na tvoj a môj vek

fk

Ahoj Andy...Aj tebe dakujem za prispevok..velmi rada napisem, co je nove... Pre zaciatok > vsetci sa to uz dozvedeli, Kamoske som sa priznala osobne...Reakcia ocakavana, nechce ma uz ani vidiet..Ostatni sa k tomu postavili scasti kriticky, scasti s nazorom, ze ich do toho aj tak nic nie je...No a s tym chalanom..je mi s nim dobre, nepomozem si...Ale on je tak komplikovana osobnost....fakt netusim, co mozem od neho cakat...Raz mi chrstne do tvare vetu, pri ktorej by sa asi kazdy urazil, a vzapati mi povie ako mu je fajn so mnou a zavola ma do kina...Je to zmatok...

andy

Ahoj FK,
mala som podobný prípad ako ty, s kamarátkyným priateľom sme si super rozumeli (on najprv balil mňa, ale nebol môj typ), keď som ho spoznala, zistila som, že je to super človek, rozišiel sa s ňou kvôli mne (aj tak im to neklapalo - podvádzala ho), vieš si domyslieť, že už kamošky nie sme, narobila mi problémy, ale stálo to za to a ešte stále stojí. Sme spolu rok a už spolu bývame a klape to. Tým som len chcela povedať to, že keď ti zo začiatku nebol sympatický, to nič zlé neznamená, skôr naopak, nejaké pocity sú lepšie ako žiadne. A určite sa pamätáš na ZŠ, keď nám chalani robili zle, lebo sme sa im páčili. Tak nejako to funguje aj v dospelosti, lebo ľudia sa boja priznať svoje city. Ešte máte zrejme zmiešané pocity (písala si, že ju nemal rád), možno sa len bojí mať rád, aby neprišlo sklamanie, na tvojom mieste by som tomu nechala voľný priebeh (lebo ak z toho nemá byť nič, tak je zbytočné stratiť kamarátku a získať odsúdenie od partie. Keď sa to medzi vami vyvinie viac, porozprávajte sa, a ak budete mať rovnaké názory na Váš vzťah a budete vedieť, že jeden druhého podržíte, choďte na svetlo. Možno Vás odsúdia, ale každá búrka raz prehrmí, aj kamoška by to mala pochopiť, keď nie, možno za to ani nestojí, chod za svojim šťastím, ve dvou se to táhne líp. Držím palce a prosím o priebežné informovanie. Veľmi ma to zaujíma

fk

nuz, ja sama neviem, ktora moznost to je, pretoze on je fakt mozno dost nadrzany...ale zase...pri nom som aj ja...asi bude najlepsie nechat to otvorene...nejak bude...

mnamka257

pokial k nemu necitis lasku a on k tebe tiez nie tak je to potom iba o sexe...ale dost casto sa do seba zamiluju ludia ktoy sa pred tym nenavideli...alebo je to o tom ze on je neskutocne nadrzanya nema s kym inym spat...ale drzim palce aby to bola ta prva moznost...vela stastia...