moze to prerast v lasku?

Príspevok v téme: moze to prerast v lasku?
fk

Existuje jeden clovek, ktoreho som nemohla vystat...pekne slovo sme jeden pre druheho nenasli..potom sa dal dokopy s mojou kamoskou, a kvoli jej spokojnosti, sme sa snazili byt ku sebe vludnejsi...stale viac a viac...az sme sa nakoniec spolu vyspali...obaja plni vycitiek...rozisiel sa s nou...mna to aj tak vsetko mrzelo...ale len chvilu...tak dobry sex som nikdy predtym nezazila.....potom sme spolu spali zas a zas....od 30.septembra spolu spime takmer kazdy druhy den....a neviem sa toho nabazit..myslim, ze on tiez nie....ked nenapisem ja jemu, napise on mne....dnes som sa prichytila, ze sa rano usmievam....je to fajn, ale aj tak sa nechcem nablaznit na niekoho, s kym by to nemalo mozno zmysel...neviem, ci vobec zdiela nejake emocie...pise take zvlastne spravy, ktorym niekedy ani nerozumiem...Napr...vcerajsi vecer bola haluz...je mi cudne.... Na to sa ho opytam ako to myslel a on, ze...neviem, bolo to cele take ine, dost ine...ale nevadilo mi to...skor naopak... Som z neho zmatena!!!!!!!A to mam 23 a on 26....vcera som bola opat u neho...lezali sme len tak v objati asi 2 hodiny...a on mi povedal, ze takto to nemozeme riesit..ja sa pytam, ze preco..on, ze sukacie kamaratstva neexistuju a vsetko by sa casom pokazilo...Pozrela som sa nanho..on ma pobozkal a povedal...dobre...tak aspon nemozeme spolu spavat dva dni posebe....co to vsetko znamena....boha...

3nt

vidno ze chlapec nevie co chce.nehnevaj ale keby si bol naozaj tak strasne isty ze chce IBA teba tak sa k nej uz nevrati.mozno sa boji ze bude sam.ale co to o nom svedci?ved sa vobec nesnazil.ty si s toho vysla ako ta co mu nedala sancu tak sa on chudacik musel vratit k byvalej.vsetko co spravil iba nasvedcuje ze by teba urobil mozno to iste.si si nim naozaj az taka ista???

andy

Zlatko, nechce ti ublížiť, len nechce, aby on ostal dôvodom vášho rozchodu. U chlapov to je úplne normálne. Keď s niekým nechcú byť, robia všetko pre to, aby ich nechali baby. Je mi to ľúto moja, ale keď nedokázal urobiť ani to, aby utekal za tebou s kyticou, kľakol na koleno a poprosil o odpustenie, že mu to tak dlho trvalo. Praj mu, nech je šťastný, je mi to ľúto, ale neverím, že chce byť s tebou, nech si trhne, poplač si moja a vyplačeš si nekoho lepšieho, kto bude o teba stáť. Ja viem, že je to ťažké

dariana

Neviem, mozno som fakt naivna a slepa. Nic mi nepovedal cely tyzden a keby chcel, mohol by to urobit. Pytala som sa, preco mi nepovedal, ze sa s nou vtedy rozisiel a povedal ze to chcel povedat vsetko naraz ako prekvapko. Viem, ze sa zachoval divne, ale preco by ma chcel este viac trapit? Ved vie, ze mi ublizil a nema dovod sa mi za nieco mstit, nikdy som mu nic nesposobila a nepoznam ho ako cloveka, ktory by druhym skodil zamerne. Nechapem....Neviem ci bol stale nerozhodny alebo co a neviem ani co teraz robit.

andy

Darinaka, Darinka, prosím, neber toto ako mudrovanie, ale nie si tak troška naivná? On ju vraj kvôli tebe nechal, ale ty si sa s ním nebavila (vedel prečo, nebolo to preto, že ho nemáš rada), tak ju poprosil o odpustenie a ty si premrhala šancu? Keď by to bola pravda, že sa konečne odhodlal na tento vážny krok, bol by o teba bojoval a povedal ti to ešte predtým, ako sa k nej vrátil. Mne to pripadá tak, že ťa chce ešte viac trápiť.

dariana

Ahoj Andy, tak mame ten debat za sebou. Povedal mi, ze sa s nou rozisiel, lebo ma lubi. Bolo tomu tak cely minuly tyzden. Ja som ho vsak ignorovala a bavila sa s nim len pracovne, inak sancu nemal. Cez vikned bol doma s nou, vtedy sa vsak uvedomil co stratil, poprosil ju o odpustenie a ona, kedze nevie, ze my sme spolu aj spavali mu odpustila. Ak sa nemylim, nebola som pri nom v case, ked potreboval istotu, ze jeho rozhodnutie bolo spravne a tak som o neho prisla. To ze ma len vyuzival teda nakoniec nebola pravda, ale aj city, ako som sama citila, ale skoncilo to inak. Neviem ci je este sanca, ze by si to mohol rozmysliet a nakoniec predsa len bol so mnou- aspon v pripade mojich rodicov to tak bolo, ale dohodli sme sa aspon opat na dobrom kamarastve s akym sme zacinali. Co viac dodat....

dariana

Vsetko je OK znamena, ze nie som tehotna. On sa tomu potesil a zareagoval ze je rad, lebo by to bolo este tazsie. Neviem co, asi to, ze staci ze mi ublizil a keby som bola este sama na decko, mala by som to este tazsie. Ale asi ziaden naznak, ze no tak snad by sme to riesili spolocne...No neviem, na to sa este spytam. Vecer by sme sa mali stretnut a porozpravat sa o tom vsetkom, lebo som chcela aby mi vysvetlil, preco sa to teda tahalo tak dlho, ked sme to viackrat skoncili a pod. Tak som zvedava. Myslim, ze moje mile srdciecko caka teda vela krutych ran este, ale tak snad to zvladnem. Kamarati casom budeme a aj on o to prosi, ale nie kvoli nemu, ale kvoli okoliu. Travime spolu casto aj minimalne 12 hodin denne a nechcem aby to poznacilo moje kolektivy, ci uz priatelov ci kolegov. On je vsak u mna slaboch, dostavam sa do stadia, ze k nemu absolutne nic necitim, nic ma nezaujma a blizsie je mi ukradnuty a prestava mi na nom zalezat. A co sa tyka vikendu, ja mam Andy toho tolko, ze podobne zalezitosti mi moc nehrozia- zabavky a pod. Ja si raz zacas obeham svoju rodinu, ako tomu bolo aj teraz a inac dobieham pracu, co mam zameskanu cez tyzden.

andy

Čo je všetko o.k.? Predpokladám, že ty si v pohode, že sa na neho nehneváš a budete kamoši!? Alebo inak v pohode? A víkend bol aký? Vyrazila si niekde za zážitkami?

dariana

Cau Andy. Takze cely vikend sme neboli v kontakte, az od pondelka. Moc sme sa spolu nebavili, lebo nebola prilezitost, len obcas par vseobecnych slov. Nakolko hrozilo riziko, ze by sme mohli mat obaja pruser, dost sme boli tento tyzden v strese, ale dnes som mu dala vediet ze vsetko je ok. Povedal, ze je rad, ze aj ked mu mozno neverim, hrozne ho to trapi,ze potom by to bolo asi este horsie. Ze ho velmi trapi a ako mi ublizil, ze sa za seba hambi a a trapi ho to a snad este budeme kamosi. Takze tak...Nechapem, ako je mozne, ze mu to nedoslo skor, ked sa to tahalo dlho a nie raz sme to riesili a co mal za impulz, ze si to konecne uvedomil, ale nevadi...

andy

Vidím, že humor ťa neopúšťa, ja už prchám z práce, takže tu budem až v pondelok, tak pekný víkend, vyraz si s kamoškou na nejaký lov, alebo aspoň prevetrať hlavu a v pondelok sa teším na nové zážitky. Tak pa pa

dariana

Jasne, ze sa ozvem :-)Viem ze ma len nevyuziva pre svoje uspokojenie, ale ako si sama povedala, je asi slaby na to, aby si to vo svojom zivote upratal. Co uz, ja sa casom z toho dostanem a on si bude len hlavu trieskat o stenu, lebo take individum ako ja, len tak lahko nenajde ;-)Dik za podporu, pomaha mi to.