moze to prerast v lasku?

Príspevok v téme: moze to prerast v lasku?
fk

Existuje jeden clovek, ktoreho som nemohla vystat...pekne slovo sme jeden pre druheho nenasli..potom sa dal dokopy s mojou kamoskou, a kvoli jej spokojnosti, sme sa snazili byt ku sebe vludnejsi...stale viac a viac...az sme sa nakoniec spolu vyspali...obaja plni vycitiek...rozisiel sa s nou...mna to aj tak vsetko mrzelo...ale len chvilu...tak dobry sex som nikdy predtym nezazila.....potom sme spolu spali zas a zas....od 30.septembra spolu spime takmer kazdy druhy den....a neviem sa toho nabazit..myslim, ze on tiez nie....ked nenapisem ja jemu, napise on mne....dnes som sa prichytila, ze sa rano usmievam....je to fajn, ale aj tak sa nechcem nablaznit na niekoho, s kym by to nemalo mozno zmysel...neviem, ci vobec zdiela nejake emocie...pise take zvlastne spravy, ktorym niekedy ani nerozumiem...Napr...vcerajsi vecer bola haluz...je mi cudne.... Na to sa ho opytam ako to myslel a on, ze...neviem, bolo to cele take ine, dost ine...ale nevadilo mi to...skor naopak... Som z neho zmatena!!!!!!!A to mam 23 a on 26....vcera som bola opat u neho...lezali sme len tak v objati asi 2 hodiny...a on mi povedal, ze takto to nemozeme riesit..ja sa pytam, ze preco..on, ze sukacie kamaratstva neexistuju a vsetko by sa casom pokazilo...Pozrela som sa nanho..on ma pobozkal a povedal...dobre...tak aspon nemozeme spolu spavat dva dni posebe....co to vsetko znamena....boha...

toni2503

fk
gratulujem Ti (vam), budte stastny.. ja uz cakam 7 rokov a tento rok bud budem s nou alebo uz nikdy.strasne som ju miloval, to plati aj pre pritomnost..

fk

tak...nik tomu neveril, ja uz pomaly tiez nie a predsa som sa dockala.:))) uz vyse 4 mesiace tvorime oficialny par a musim povedat, ze je to fajn a dotycny je ako vymeneny...a preto moj odkaz: nie vzdy sa to podari, ale niekedy netreba stracat nadej. Nam to trvalo 2,5 roka. A zatial to stoji za to...konecne stastna. A on sa zda byt tiez...

radka =(

Ahojte... ja by som tiez chcela pocut vas nazor na moj pribeh... Rozum mi vravi jedno, srdce druhe a ja nedokazem dat prednost rozumu a trapim sa=( Sme kolegovia,v praci sa vidame raz za cas, vzdy mi srdiecko podskocilo ked dosiel, len tak ze ho vidim, vzdy sa mi pacil, ale nikdy by som si s nim nezacala, kedze to je kolega. Zacal s tym on, presne pred rokom. Zacali sme sa stretavat, ja som velmi nechcela, mala som obavy, ak by sa to pokazilo, ako by sme spolu v praci vychadzali, proste uz som myslela na koniec... Ale nakoniec ma presvedcil a tak sme zacali spolu chodit, sice potajomky aby v robote o tom nikto nevedel, aby sme mali pokoj, vzajomna dohoda. Vsetko bolo na zaciatku ok, ako ma byt, takmer kazdy den spolu,v praci, po praci. Ale posledne 3-4 mesiace sa to obratilo, stale sme boli spolu, ale uz som zacala pocitovat, ze sa nieco deje. Vonku sme pomenej chodili, nedvyhal mobil... Tak som sa ho zacala pytat co sa deje. Povedal mi, ze uz si je mnou isty, ze uz nepotrebuje byt so mnou tak casto, ale, ze chce byt so mnou. Dost ma to zarazilo, zacala som nad nami rozmyslat, ze o com ten vztah vlastne je... Zacala som mu davat otazky o nas, hned dostal nervy(ma zlozitu povahu), ze on nevie co chce, nevie ci chce byt so mnou, ze uz nic nevie, ako chapem na kazdeho niekedy pride take obdobie, chcela som mu pomoct, dat cas... Raz som mu zobrala mobil a tam sms od NEJ. Precitala som si aj jeho odpoved co jej odpisal a musim povedat, ze mne nikdy taku sms nenapisal... Vtedy sa priznal, ze s nou chodi 3r!! Pytala som sa, ze preco si zacal so mnou, ked mal ju, odpoved: ze som sa mu pacila, aj sa do mna zalubil a ked si zacal so mnou, s nou to bolo vtedy take vselijake. A ze po case ma uz prestal lubit, ze uz to bolo len pre sex, aspon keby sme ho mali casto hmmm...Ziadne prepac od neho som nepocula nic, ako keby sa nic nestalo. Ze ja nemozem porovnat 1r s 3r co chodil s nou, ze s nou toho vela prezil. Mozno prenho to nebolo nic, ale pre mna velmi vela. Hned na to, mu napisala ONA- o nas nevedela, ze ho nechava, ze ma ineho, aj ma to potesilo, ze nech vie ako sa citim ja, ako to boli a nepopieram casom som si myslela, ze budeme spolu, bola som schopna mu odpustit. Mna uz neriesil chcel zachranit tamten vztah, ked som sa ho nato pytala, tak mi odvrkol, ze co je mna do toho a na druhy den mi daval citat sms od nej, ze co ma robit, nerozumiem mu, preco ma tak trapi. S nou sa uz nadobro rozisiel, mne aj ked velmi ublizil, velmi ho lubim, viem, ze by som ho mala nechat, ale nedokazem to a neviem ci chcem =( Pytala som sa ho, ze ako to bude teraz po tom vsetkom s nami. Ci je koniec, kedze ma nelubi, on mi na to povedal, ze mozno casom sa to znemi. Minule mi povedal, ze to nie je taky cit ako k tamtej, ale ze tam nieco je... Nerozumiem. Stretavame sa, chodime spolu posediet, na prechadzky, ked sa vitame, alebo lucime bozkavame sa,velka chemia...viem, ze si je mnou isty, ze ho lubim tak budem pri nom ked bude chciet, pre toto sa na seba hnevam!!, ze mam slabu vôlu, lebo ma pravdu. Pytam sa ho co odo mna chce, ako si to dalej predstavuje nas dvoch, ale ziadna odpoved, stale to prekruti na odpoved: chces to tak? staci povedat..., ako keby mu bolo vsetko jedno ...ale ziadna jeho odpoved co by chcel on... Fakt sa moze chlap stretavat s niekym len tak bez ziadneho citu k tej osobe? Ja uz viem co mi odpoviete, ze dievca od takeho ruky prec, ale ked nedokazem, ked sa pohadame nedokazem sa nanho dlho hnevat, ked ho nevidim hrozne mi chyba, rozmyslam nad nim, kde je, co robi, s kym je...viem az chore to je...ale viem, ze doteraz som nikoho tak nemilovala =((

micaaaa

Aj ja som nejaký čas fungovala takto. Stretla som faajn chalana, milého krásneho, neskutočne sme si rozumeli.....jediný problém bol že mal priateľku :-(((. Ja som o tom vedela, ale zdal sa mi taký neskutočný, úžasný.
Až keď sa to takto ťahalo 7 mesiacov a on mal stále svoju frajerku / mimochodom volal ju mica/a mňa volal cica, tak som mu dala čas nech sa rozhodne buď ja alebo ona
dlho sa nevedel rozhodnúť a tak som ho ignorovala až som si našla človeka s ktorým som dodnes už 8,5 roka, ktorý ma nikdy nepodviedol a neoklamal.
A som rada že som to vtedy prežila, že som si urobila v živote poriadok.

Kašlite na chalanov čo sú kkt!!!!!!
inak držím palce

fk

je zvlastne najst vlastnu temu po takom dlhom case.
O to vtipnejsie je, ze sa to nikam nepohlo...vlastne> dany clovek mi za uplnynule obdobie velakrat ublizil..mozno aj ja jemu....mal aj ine, ktore mi popieral, aj ked neviem preco, ked spolu vztah stale nemame....bolelo ma to...chcela som s tym konecne seknut...vydrzala som mesiac sa s nim nevidiet a nekomunikovat..potom som sa zlomila..napisal mi v smskach, na ktore som neodpisovala, ze mu chybam a ze si so mnou vie zivot predstavit..ze je to len o pomere stastia a nestastia..nepochopila som to..a potom, ked sme spolu zas skoncili, tak sa to znova zlomilo...neozyva sa mi..mozno ho nahnevala sms odo mna, ze o co mu ide, ze milovat ma nikdy nebude a priestor mi tiez neda....ale ja ho potrebujem..milujem ho..som nim posadnuta..preco mi ani len neodpisuje?!!! nevladzem takto..ako mam zabudnut a nemysliet?

dariana

Zuz, ak je to len fyzicka pritazlivost k tebe, k frajerke ho potom drzi laska. A ked ju teda lubi, tak ju podvadza s tebou? Tak to ste potom kludne mohli nechat v takej rovine, ze sa budete stretavat pre sex ale nic ine a obaja ostanete ofiacialne nezadany, aby on nemusel potom vodit za nos aj dalsiu babu...ak to dobre chapem. Aj ja som zostavala s tym slabochom lebo ho lubim a citila som ze aj on mna. Nakoniec mi to aj povedal, ale ju nedokazal opustit. Comu nerozumiem zase ja, ked uz je egoista a pre nieco chce byt s nou, preco je ale potom taky cynik, ze neberie ohlad na nu. Sice preto, lebo ona nic netusi. Lenze ja by som mala asi aj tak vycitky. Ved ja aj ked som s nim bola stale som sa preto trapila a hambila sa za seba....

zuz

Ja nechapem,preco z toho neni laska:)Mozno vam nieco na sebe trebars nesedi.Ja som sa rozisla s priatelom,ma novu babu a so mnou sa este stale stretava.Je to cudne.Vo vztahu to neklapalo.Takto osm rada,ze som pri nom.AZ na to ,ze on to robi ..kvoli tomu ,ze je mu so mnou dore ae neche vztah a ja preto,lebo ho LUBIM.Toto mi prosim vysvetlite..Preco pttm nie sme spolu?:D.Vlastne ano..z jeho strany to neni laska..mozno iba nejaka fyzicka pritazlivost...

fk

Ahojte.celkom slusne sa tato tema rozrastla...nuz, u mna nove dokopy nic...snad len tolko, ze s tym chalanom sa stale stretavame, da sa povedat ze rovnako intenzivne ak nie viac, samozrejme, stale spolu nechodime..a asi ani nebudeme..ale je to aj tak jedno, pretoze pravidla, ktore sice neboli povedane nahlas, mame takmer rovnake ako vo vztahu, t.j. ze nik z nas neriesi nikoho ineho, a dost aj ziarlime na seba a vsetko okolo toho...takze, stale neviem odpovedat na otazku, ktoru som polozila na uvod celej tejto temy...Moze to prerast v lasku? neviem...