moze to prerast v lasku?

Príspevok v téme: moze to prerast v lasku?
fk

Existuje jeden clovek, ktoreho som nemohla vystat...pekne slovo sme jeden pre druheho nenasli..potom sa dal dokopy s mojou kamoskou, a kvoli jej spokojnosti, sme sa snazili byt ku sebe vludnejsi...stale viac a viac...az sme sa nakoniec spolu vyspali...obaja plni vycitiek...rozisiel sa s nou...mna to aj tak vsetko mrzelo...ale len chvilu...tak dobry sex som nikdy predtym nezazila.....potom sme spolu spali zas a zas....od 30.septembra spolu spime takmer kazdy druhy den....a neviem sa toho nabazit..myslim, ze on tiez nie....ked nenapisem ja jemu, napise on mne....dnes som sa prichytila, ze sa rano usmievam....je to fajn, ale aj tak sa nechcem nablaznit na niekoho, s kym by to nemalo mozno zmysel...neviem, ci vobec zdiela nejake emocie...pise take zvlastne spravy, ktorym niekedy ani nerozumiem...Napr...vcerajsi vecer bola haluz...je mi cudne.... Na to sa ho opytam ako to myslel a on, ze...neviem, bolo to cele take ine, dost ine...ale nevadilo mi to...skor naopak... Som z neho zmatena!!!!!!!A to mam 23 a on 26....vcera som bola opat u neho...lezali sme len tak v objati asi 2 hodiny...a on mi povedal, ze takto to nemozeme riesit..ja sa pytam, ze preco..on, ze sukacie kamaratstva neexistuju a vsetko by sa casom pokazilo...Pozrela som sa nanho..on ma pobozkal a povedal...dobre...tak aspon nemozeme spolu spavat dva dni posebe....co to vsetko znamena....boha...

dariana

Ahoj Andy,
tak sa po dlhom case opat ozyvam. Odmlcala som sa, lebo moja situacia sa trochu menila. Pokracovalo to dalej tak, ze sme boli opat len kamosi. Jemu sa rysovala ponuka, ist pracovat do mesta kde je ona. Brala som to tak, ze ak to vyjde, su si sudeni byt spolu. Na konkrurze vsak totalne pohorel. Ako som vravela, opat sme boli kamosi. Jeho spravanie sa vsak akosi menilo. Dost casto sme museli byt spolu a tak nemusel vyhladavat moju spolocnost, ale citila som, ze vyhladava moju blizkost, stale ma dobru naladu a v mojej spolocnosti doslova ziari. Vedela som, ze nieco sa deje a tak som sa spytala. Dlho mu trvalo, kym to zo seba dostal, ale napokon s placom priznal a plakal strasne dlho, ze ma lubi, ale nevie co ma robit. S nou je dlho, ale malo a este malo aj bude a nevie ci to vydrzi. Chcel aby som mu dala este cas. Odmietla som, ale napokon som este dala. Videla som, ze ma lubi a aky je so mnou stastny, ale tusila som, ze nebude mat sil to urobit. A tak som to prestala natahovat. Povedal mi, ze viem, ze ma lubi, ale nedokaze to urobit. Takze tak je to...Neviem aky vyznam ma ten ich vztah, na co je s nou, ked lubi mna. A ju tiez nechapem, musi byt strasne slepa, ak jej toto nedochadza. Co uz. Mrzi ma to, ale ja aspon nie som klamana a to je lepsi pocit, akoby som mala zit v iluzii...

andy

Dobré ránko Dariana. Tak teraz si ma dostala. Žiarli na teba kvôli nemu? Super. Tak mu možno len chýba kamarát, inak, je normálne, že mu začne vadiť, keď ho niekto oberá o čas s kamošom...Aj keď nechápem, o čo mu ide, keď robí problémy ešte aj v práci!!! Neviem ti poradiť, ostáva mi len byť ďalej zvedavá a čakať, čo napíše. Inak to celkom zvládaš (zdá sa), ale aj tak by som mu už nenaletela, tvoj, teda váš kamoš, nemohol mať taký vplyv, aby toto spôsobil. Som zvedavá, čo sa bude ďalej diať

dariana

Cau Andy.Tak po dlhom case sa opat ozyvam. Ani sa nic zaujimave neudialo, ale hlavne ani nebol cas. S dotycnym sme opat povodni dobri kamarati. Neda sa, aby sme mali zle vztahy a ani to nechceme. Ja respektujem jeho rozhodnutie a viac sa o tom nebavime. A co sa tyka nasho dalsieho kamarata. Ja stale neviem co si o nom mysliet! Ak je moja domnienka spravna, mam pocit, ze on je za neprijemnymi konfliktmi ktore sme mali teraz v robote, lebo sa opat rozrozpraval o veciach ktore vobec nie su jeho starost. Ja fakt neviem ci niektore neprijemnosti vytvara cielene, alebo neuvedomelo. A neviem ani ako na to prist...A tiez...nie je gay, ale ja mam stale pocit, akoby so mnou superil o toho dotycneho! Ja som S NIM velmi, velmi casto, lebo sme spolu pracovne aj sukromne- ako kamarati. A je to smiesne, ale mam pocit, ze akoby sa ten nas kamarat ziarlil na mna, ze som s nim castejsie...Boze, to ani deti nemaju take trapne problemy, ako my, co?

andy

No, niečo som snáď z toho pochopila, je to úplne normálne, asi je do teba rachnutý a žiarli a tak bude ťažko pomáhať tvojmu vzťahu s niekým iným. Ale nemyslím si, že by mal až takú moc, aby dokázal rozbiť Váš vzťah, predsa ťa tvoj partner poznal. Toto by som už neriešila. Ja som mala tiež takého kamoša, ale otvorenie som mu povedala, že nemám záujem a bol pokoj. Podporoval ma v každom vzťahu, aj keď on bol sám. A potom som mu našla priateľku a je spokojný. Ale ak ti má robiť podrazy, tak to asi nie je naozajstný kamarát.

dariana

Ved jasne, ze sa z toho dostanem. Dostala som sa z horsich veci a to to je len take sklamanie na ktore aj tak casom budem len tak spominat ako vravela Andy. Stve ma vsak este jedna vec. Sme traja naj kamosi. Ja a dvaja chalani- on je jeden z nich. Je to teraz ako telenovela, ale je to tak. Myslim, ze ten dalsi kamos mal kedysi blizsie ku mne, ale podchytila som to dost skoro a dala mu najavo, ze to nebude mat vyznam, aby sa dalej snazil. Nie priamo, ale len v naznakoch. Aj ked riesi ine baby, myslim ze stale ma na mna nejaku slabost a nemyslim, ze len preto, lebo som kamaratka. Ide o to, ze mam pocit( aj ked sa nevyhovaram na to, ze on zasiahol do mojho vztahu) ze robi dost neferove veci a mohol to vsetko nejak ovplyvnit. Ked je so mnou sam, sprava sa uplne inak, je taky starostlivejsi a ked s nim idem do mesta, rad sa tvari (navonok zo srandy)akoby sme boli partneri. Nehra vsak uplne fer, lebo ked som si pred nim stazovala na toho "mojho", vzdy mu vsetko vytaral a ja som bola potom ta zla. Nikdy som sa to vsak nedozvedela priamo ale od dalsej osoby a tak som nemohla zasiahnut. Vzdy som mala pocit, akoby nechcel, aby sme sa my dvaja s NIM dali dokopy a nenapadne sa tomu snazil zabranit. Ked je kamos, mal pred nim podrzat aj mna, alebo sa zachovat neutralne, ale on to vzdy urobil naopak a ja som z toho vysla ako zla. Nejde len o moju citovu situaciu, ale aj o celkovo kamaratstvo. A to je ten problem. Hnevam sa nanho, ze ked videl co sa deje medzi nami nam nepomohol, ale prave naopak. A hnevam sa nanho hlavne za to kamaratsvo, lebo aj to som s nimi teraz menej, lebo ten kamarat akoby ziarlil na mna alebo NANHO a tak sa aj sprava a snazi o spolocne stretnutia. Nie tento tyzden, ale posledny mesiac. Neviem, ci ste to pochopili...

3nt

ja si nemyslim ze si az taka naivka.uz len podla toho co citam:)

a vobec si nelam hlavu.VSETCI ludia su hlupy,slepi a naivni ked su zalubeni:)a to je na tom to najkrajsie:)

slabejka

No láska je zvláštny cit-keď daš aspoň na čas bokomsvoje ego-uvidíš ju aj tam, kde by si si predtým ani len nepredstavila a to ju robí krásnou:-)
-odkaz odstránený-

andy

Nevadí moja, určite si zažila aj veľa pekného, veľa si sa naučila, človek to nemôže brať ako stratený čas, ale krásne prežitý, so zážitkami, aj sklamaniami. Veď v domove dôchodcov nebudeš spomínať na pracovné úspechy, nie? Tie slzy nezaškodia, nie je to kvôli nemu, ale na očitu tvojho vnútra. Ja po jednom rozchode som mala problém neplakať, až raz slzy došli a ja som sa rozhodla ísť von, už ma to nebavilo.

dariana

Pochopila som vsetko a dakujem Vam. Nepatrim k naivnym typom, ale tato situacia sa mi fakt vymkla z podkontroly, zalubila som sa a vsetko som videla skreslene, zrejme tak ako som chcela. Suhlasim naprosto so vsetkym, co ste mi tu popisali. Zrejme nevie co chce, alebo to bolo tak, ze sa jej len priznal, ze nieco i ked nie detailne sa dialo, aby mal ciste svedomie ze ju neklame a potom sa k nej vratil a so mnou nikdy nepocital. Neviem sama a uz po tom ani nemienim patrat. Jeho rozhodnutie respektujem a idem dalej. Slzy ronit nebudem, to si nezasluzi a v podstate davno mi bolo jasne, ze ho mat nikdy nebudem, ale popritom som sa snazila a zachranovala, lebo povodne sme boli kamosi a nedokazala som si pripustit, ze by mi ako kamos mohol takto ublizit. A to , ze toho cloveka poznam vo mne vytvorilo tu slepu doveru a nadej, ktoru ste oznacili za naivitu.

3nt

skus si to otocit.predstav si ze mas priatela a s tymto si "uzivas".zistis ze ho mas rada a ze ma rad on teba a rozides sa s priatelom.par dni je ale dotycny divny.vratila by si sa radsej k byvalemu?s toho by ale vyslo to ze bud si nevies vybrat alebo mas byvaleho radsej.aspon z mojho hladiska.je to divne napisane.snad sa pochopime:)