cytologia

wildluccia

Gynekolog mi povedal,že mam zle vysledky z cytologie.Bojim sa toho,a nic viac mi k tomu nepovedal...Co to vlastne je?

bri

nahodou som sa tu ocitla,mna by velmi zaujimalo cim si si to tak preliecila?ja mam tiez zle vysledky.poveri@szm.sk
Dakujem :o)

jaja

mima 37, keby som vedela Váš e-mail, napísala by som,vlastnú skúsenosť, a čím som sa liečila. I lekárka sa vyjadrila, že sa stakým niečim ešte nestretla ako sa mi krčok maternice krásne zahojil. A známa sa liečila podobne a z cyt.3 sa dostala na cyt.1.Je to úžasné.

vierka

Dani ,tak to ti neviem povedať.Mali sme prípady,kedy mali panny zápaly pošvy,ale keďže sa u panny nerobí cytológia,neviem.Ale aj tie zápaly/streptokoky/boli po užívaní antibiotík.

dani

Vierka, a keď náhodou budem mať nejaký zápal krčka maternice? Alebo panna nemôže mať tento druh zápalu? Dik

vierka

Dani,ak si panna,cytologický ster sa ti robiť nebude.je to ster,ktorý sa robí z vonkajšej strany krčka maternice a z vnútornej bránky krčka.

dani

Čaute, mňa by zaujímalo, ako je to s cytologickým vyšetrením, keď som ešte panna. Je možné ten ster vôbec urobiť? Prosím, ak viete, píšte. Mne je trápne sa spýtať na to doktorky.

lulu91919

Píšem lebo už som bola na vyšetrení kde mi odobral zorku a poslal na histológiu a čakala som až mi zavolá a povedal že som v poriadku čo ma potešilo ani neviete ako som štastná že to tak dopadlo a mám prísť až o pol roka na kontrolu tak vám držím palce