Samovražda

leerka

mnn uz ma sere, ze mi nedokazes odpovedat jna jednu moju zakladnu otazku a to preaco si ches vziat zivot...a maj trosku sucitu a nerob to panu rusnovodicovi..... aspon v tomto ber trosku ohladu na inych, ked uz an na rodicov nebudes brat, kedze s aches zabit...

mnn

leerka: samozrejme ze ma to serie. Ale mnozstvo ludi sposobuje inym ludom bolest a trapenie. Ja nebudem ani kvapkou v jazere, nie to este v mori.

delissa: asi mas pravdu, nebolo by to prave orechove. Ja a krasne chvile? To tu uz bolo, a nevrati sa.

delissa

mnn, a nechces este skusit zit? Dat si sancu na krasne chvile, ktore este urcite pridu ak sa ty sam o ne nepripravis?
Ak mas depresie, aj na to su lieky...viac zivotov a viac sanci mat nebudes!!!
A prosim ta, do brucha ani do srdca sa nepichaj, este mozes pekne trpiet, kym umries!

leerka

mnn ja som nikde nenapisala, ze vlak je najistejsi, odhovaram ta prave od neho, lebo sposobis zbytocnu traumu rusnovodicovi a to ta vobec nesere? nic nie je iste.... vies niektori ludia prezili vselico, vselijaku samovrazdu...len si davaj pozor aby si nezostaL NA voziku, to by bolo asi este horsie..... a kolko mas rokov?a preco chces spachat samovrazdu, ved si neopovedal stale...

mnn

leerka: takze vlakom to vyzera na istotu.

slnko331: je to asi take vazne, ze do leta to musi byt "hotove". Mohlo to byt aj skor, ale nuz, vyskytli sa iste neodkladne zalezitosti. Hlavne mne zalezi na tom aby to vyzeralo ako sek, skrat, tj nic planovane, tj nestracat "chut" do zivota, robit vacsinu veci ako vzdy. Musel by sa stat zazrak (mne, nie nejakemu ciganovi alebo alkoholikovi) aby som to aspon odlozil na "horsie casy".

leerka

mnn, a urcite si nenaechaj hlavu odfiknut hlavu, lebo zase bude mat len rusnovodic kvoli tebe depky...takze trosku mysli aj na neho..... a takisto aj na svojich blizkych a radsej sa tejto myslienky vzdaj uplne

leerka

mnn, takze aj moj ujo si prerezal krcnu tepnu a je nazive stale...takze take iste to nie je..musis to urobit poriadne... a ak si chces podrezat zily, tak si nerez iba tak cez zapasite ale to musim pozdlz zily potom...lebo inak sa ti to nepodari.... to ti pisem inak naschval, ale vsetko co som pisala, je pravda..vies moja sesternica robi sestricku vo vaznici teraz a stale jej tam chodil jedne vazen a uz sa nasrala a povedala ako si ucinne podrezat zily...odvtedy mala od neho pokoj, tym myslim, ze sa o to uz nepokusil... tak snad ani ty nie...a co mas za problemy, ked cces skoncovat so zivotom?

slnko331

mnn, to nemas v zivote nic pozitivne??
Neverim, ze uplne vsetko je na nic.
Ja som take myslienky nikdy nemala, aj ked som mala rozne pocity beznadeje, vzdy je riesenie, len ho mozno teraz nevidis.