ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

neviem,

ludia su naozaj schopni vymysliet si vsetko mozne a do uplnych detailov vratane pocitov a pod. presne ako tu niekto poznamenal, ved keby to schopní neboli, nemohli by pisat divadelne hry, serialy, romany a scenare. myslite si ze napr. tie serialy pre mladych vyrabaju 16-rocni? kdeze! pisu ich dospeli ludia a predsa sa dokazu vzit do situacie mladeze. mozno ten, co si toto vsetko vymyslel by urobil lepsie, keby napisal scenar na nejaky film. to by bol uzitocnejsie vyuzity cas.

igua_

no...mozno je dominikina cast pravdiva a ta matova nie.
ja dufam, ze je to cele len fikcia. a ak nie, tak im vsetkym drzim palce. hlavne tej malej. a ospravedlnujem sa za to, ze som spekulovala o pocitoch mladej zeny v tazkej zivotnej situacii.

123456789

to je pravda. radsej to nechajme tak, kto im veri nech im veri a pomaha a keby to nebola pravda tak to uz nas rpomblem nie je aj ked by asi vsetko bolo lahsie keby to pravda nebola. ale verim ze si tu nikto nevymysla

sisisissi

Ako ste prisli na to, ze to nie je pravda?
Mate nejaky jasny dokaz, ci len domnienky?
Je to velmi tazka situacia, no a verte mrzelo by vas to, ak by to bola pravda a vy takto pisete.
Mne sa to zda prilis smutne na to, aby to pravda nebola

ooooooooo

ano tak na mata niektore veci nepasuju ale tak to ze sa tak chalani nezvyknu vyjadrovat este nic neznamena...kazdy je iny, ci nie???

ooooooooo

hej je t mozne ale ked sa tak divam dozadu na stare komentare tak tym viac sa utvrdzujem ze to vymyslene nemoze byt nemozem si pomoct zda sa mi to nerealne aby stvrt roka niekto stravil takto klamanim....

igua_

no, 17 rocne dievca sa takto moze vyjadrovat, kludne. praveze sa mi nezda ten styl nejak moc sofistikovany. jej by som verila. len ten jej priatel, co pisal...to fakt nepasuje na chlapca. ci ano?