ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

ika2305

Pre Lenuliatko: Ja som si prečítala celý Domčin príbeh a popri tom si ma zaujala i ty so svojimi názormi, životným príbehom a túžbou po rodinke. Je mi ľúto, že som si nestihla prečítať tie info, ktoré tu napísal tvoj manžel. Bola som zvedavá ako dopadol pôrod, resp. aký mal priebeh, lebo si mala z toho obavy ako každá prvorodička. Určite ste teraz riadne vyšťastnení z maličkej a máte aj kopec starostí. Ak by ti to neprekážalo, mohla by si ešte raz napísať ako si to prežívala a tak? Normálne som z toho sklamaná, že som si to nestihla prečítať.

123456789

kks ale vezmite si ludia ze sa mylite a pride sem dominika s matom a toto vsetko si precitaju ..... na jej mieste by ma asi porazilo z toho

agie

Podla mna keby si chcela z vas urobit prcu, zmenila by techniku pisania, podla vasich slov je to sikovna baba, tak preco by jej mali ujst zakladne veci? Ale to co pisete, dava samozrejme logiku, tiez ma to pocas citania prispevkov napadlo..

lenuliatko

tak to nechajme radsej tak.nechajme tuto temu.ak si to vymyslela klame seba ak nie tak my sme nic zle neurobili aj som ju vzdy len podporovala.neviem uz potom co je ale pravda.radsej uz nezabrdajte do toho lebo neviete co moze byt pravda a potom budu vycitky.

neviem,

tak som si to teraz precitala tie matove prispevky. viete, ani pre mna nie je prijemne mysliet si, ze si to niekto len tak vykonstruoval, ale vsimnite si aj take veci, ze dominika robila tri bodky za slovami, davala podciarniky, pouzivala uplne rovnake slova a sposob vyjadrovania. mozete sa so svojim chlapcom akokolvek podobat, nikdy to nie je to iste. chalani su trocha ini. mozno spociatku to bola len taka mala sranda a nakoniec sa do toho uplne vzila. keby tie texty mal k dispozicii grafolog - odbornik na pismo, ktory sa samozrejme zaobera aj pouzivanim slov a skladanim viet, ten by to mohol naisto povedat ako to je. totiz - teraz medzi tymito reakciami na podozrenie sa pokojne moze vyskytovat aj dominika pod nejakym inym nickom. pravdepodobne bude hajit to, ze to nie je vymysel. ale nechcem domyslat, napisala som len to, co si o tom myslim ja. neznamena to, ze to tak musi byt. a nebudem si vycitat, ak by som sa mylila, lebo tym nechcem nikomu ublizit. iba som vyjadrila co si o tom myslim. to nie je dokaz. ale, zial, myslim si to nadalej.

sisisissi

Aj ja som toho isteho nazoru... je pravda,ze forma pisania oboch je podobna, ale no a co? vela lud pise takym stylom a navyse vek sa podla toho neda usudit. Je gymnazistka, tak to znamena , ze je na istej inteligencnej urovni. Ja radsej verim,ze je to pravda, nechcem sa potom citit zle, ze som neverila niekomu v takej vaznej situacii a veci.

Najčítanejšie články